IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Apple розробляє MacBook з клавішою-мишкою

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Apple

  Компанія Apple розробляє клавіатуру ноутбука MacBook зі знімною клавішею, яку можна буде використовувати як комп’ютерну мишу.

  2353_90_main_new_1544788947.jpg (59.98 Kb)


  Така розробка описується в патенті Apple, зареєстрованому в Патентному відомстві США (U.S. Patent and Trademark Office, USPTO).

  У документації описується стандартна ножична клавіатура MacBook з прихованою знімною клавішею. Ця клавіша буде містити датчик положення. Apple описує систему як «зручне, портативне і точне введення».

  В Apple пояснили, що для деяких завдань, таких як графічний дизайн, комп’ютерне проектування і моделювання, а також редагування великих і складних документів, більше підходить портативна миша, а не трекпад. Apple визнає, що носіння окремої миші може бути обтяжливим і «надмірним» рішенням.

  За словами Apple, подібна знімна клавіша – життєздатне рішення цієї проблеми. У деяких варіантах описується клавіша з вбудованою батареєю, причому вона могла б працювати як стандартна кнопка клавіатури, при необхідності.

  Звісно, факт реєстрації патенту зовсім не вказує на те, що Apple доведе розробку до комерційної стадії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми