IT технології та телекомунікації, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як подвоїти свої продажі у бізнесі

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Щороку світ стає все більш цифровізованим. Нові технології заполонили усі сфери людського життя. Це дозволяє бути мобільнішим, йти в ногу із нинішніми трендами та уникати зайвих труднощів. Окремо великий вплив цифровізація має на бізнес у сфері торгівлі.

  9682_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Інтернет-маркетинг допомагає підприємцям стати успішнішими і менш залежними від зовнішніх чинників. Особливо помітно це стало в період світової пандемії. На плаву лишилися ті, хто зумів грамотно просувати свої послуги та товар в інтернеті. Е-маркетинг здатен не лише підстраховувати бізнес, він допомагає його розвивати, залучати та утримувати більше клієнтів, а відповідно в рази збільшувати прибуток. У цьому напрямку важко впоратися самостійно, без залучення експертів. Із найкращих можна виділити фахівців із компанії Rubika. Вони щодня досліджують ІТ-індустрію, розуміються на тому, що зараз є важливим, що буде актуальним в майбутньому. Їх адреса: м. Харків, вул. Конєва 4. тел. +38 (067) 934 51 25.

  Варто розуміти, що інтернет-маркетинг розвивається дуже швидко. Одні методи і інструменти втрачають актуальність, але в заміну їм відразу приходять нові. Змінюються алгоритми пошукових систем, зростає конкуренція. Відповідно потрібно періодично оновлювати сайт, дизайн, контент, залучати рекламу. Ігноруючи це, уже за рік із лідерів на ринку можна опинитися в аутсайдерах.

  При цьому важливо мати свій унікальний впізнаваний стиль. Важко вгнатися за трендами і не втратити свою особливість. В першу чергу це стосується веб-сайту. Власники дрібного та середнього бізнесу не завжди надають належну увагу цьому. Але в першу чергу від якісного інтернет-магазину, зручності користування ним, його функціональності залежить те, як довго вони зможуть втримувати свого клієнта та привабити нових, наскільки вони вирізнятимуть саме їхній магазин із сотень тисяч інших.

  Ось чому не варто пускати все на самотік, а залучити професійних дизайнерів та розробників. Команда Rubika візьметься реалізувати навіть найбільш сміливі бізнес-проєкти в ІТ-сфері і при цьому доведуть їх до успіху. Хоч компанія на ринку лише п'ять років, вона уже може похизуватися авторитетними клієнтами, які довірили їм розвивати брендинг їхнього бізнесу, розроблювати сайти та меркетингову продукцію.

  Rubika має більше 200 успішних проєктів. Серед послуг, які пропонують є розробка сайту, його дизайну, наповнення, оптимізація, створення логотипу, власного стилю, просування сайту в мережі, реклама, SMM.

  Процес просування свого проєкту в інтернеті не можна назвати швидким, проте він має стійкий ефект, який розрахований на перспективу. Грамотний інтернет-маркетинг постійно збільшуватиме популярність бізнесу, його авторитет, конкурентноспроможність, прибуток. Тож краще не нехтувати ним, а довіритися професіоналам і отримувати вигоду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми