IT технології та телекомунікації, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо зарплати ІТ-спеціалістів

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

    Аналітики порталу Dou.ua проаналізували, хто з ІТ-спеціалістів отримує найбільші зарплати, та склали інструкцію, як досягти таких високих результатів. Finance.ua передає головне.

    2685_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

    Аналітики відзначають, що від $5000 на місяць суттєво зменшується частка спеціалістів, які можуть похвалитися таким заробітком.

    Крок 1. Насамперед охочим отримувати високу зарплату варто переїхати у велике місто, бажано в Київ. Тут працює 61% всіх українських ІТ-спеціалістів із зарплатою $5000 та вище (загалом у столиці працює 44% українських ІТ-спеціалістів).

    Також можна розглянути релокацію у Львів — там працює 14% фахівців із найвищими зарплатами, що більше, ніж в інших містах-мільйонниках. Точно не варто залишатися у невеликому місті: лише 5% тих, хто працює не в містах-мільйонниках, отримують $5000 чи вище.

    Крок 2. Отримайте науковий ступінь. Тим, у кого є науковий ступінь, дещо частіше пропонують високу зарплату. 15% тих, хто має ступінь кандидата чи доктора наук, отримують понад $5000, в той час як загалом серед ІТ-спеціалістів таких близько 11%.

    Крок 3. Відвідуйте конференції та займайтеся саморозвитком. Навіть якщо не хочете знову йти в університет, варто приділяти час саморозвитку. Ті, хто отримує $5000 чи більше, частіше відвідують профільні події та читають книги за спеціальністю, ніж їхні колеги, яким платять менше.

    Крок 4. Вивчайте та удосконалюйте англійську. 81% фахівців, які отримують понад $5000, знають англійську на рівні вище середнього чи на просунутому. Водночас у тих, хто знає її гірше, шанс отримувати таку зарплату менше як 5%.

    Крок 5. Обирайте технічну спеціалізацію. Найкраще — розробку чи DevOps. Та наполегливо прокачуйте свої навички в цьому. Лише 1% нетехнічних спеціалістів в ІТ мають зарплати понад $5000, в той час як серед технічних спеціалістів таких 12%.

    ІТ-спеціалісти, які мають найвищі зарплати, — СТО, Director of Engineering, Architects (близько 70% отримують понад $5000), розробники високого рівня (23% Senior, 36% Team Lead, 45% Tech Lead отримують більше як $5000), DevOps та SRE (21%), QA-спеціалісти керівного рівня (менеджери, техліди — 24%), Delivery Managers (34%).

    Крок 6. Під час вибору спеціалізації розробникам-початківцям варто звернути увагу на TypeScript, Java, Swift та Python — це популярні мови, і серед тих, для кого вони є основними, дещо вища частка фахівців з високими зарплатами (із врахуванням їхнього досвіду роботи).

    Крок 7. З попереднім пунктом пов’язаний ще один висновок: високі зарплати переважно платять досвідченим спеціалістам. На жаль, неможливо прийти в ІТ і одразу отримати $5000. Найбільша можливість отримувати велику зарплату у тих, хто в індустрії 6–9 років або понад 10 років.

    Крок 8. Також на високу зарплату радше претендують ті, хто працює багато: 23% спеціалістів, які працюють понад 60 годин на тиждень, отримують $5000 і більше, в той час як загалом серед ІТ-спеціалістів таких лише 11%.

    Крок 9. Правильно обирайте компанію для роботи. Найвища частка спеціалістів, які отримують високі зарплати зараз — у стартапах (20%) та аутстафінгових компаніях (16%). Стартапи більше підійдуть досвідченим фахівцям: наразі тут найвищі медіанні зарплати для розробників рівня Senior ($5000), водночас аутстафінгові компанії платять дещо вищі зарплати розробникам всіх рівнів (медіанна зарплата розробника рівня Senior — $4200).

    Крок 10. Сфера, в якій працює компанія, теж має значення. Варто звернути увагу на компанії, які працюють в Uberfication, HighLoad Systems, Cloud Computing, Security, Adtech, Blockchain, Big Data, Machine Learning та Automotive — частка співробітників з найвищими зарплатами в цих сферах більша, ніж в інших.

    Крок 11. Змініть роботу, щоб заробляти більше. Серед досвідчених спеціалістів, які змінили роботу в першій половині цього року, більша частка тих, хто отримує $5000, ніж серед тих, хто не змінював роботу.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Почему идут межменструальные кровотечения? Почему идут межменструальные кровотечения?
Межменструальные кровотечения - любые кровянистые выделения из влагалища, возникающие не во время менструации. Они могут быть скудными, мажущими или о...
Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья? Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья?
Вопрос о том, можно ли пить алкоголь при приеме антибиотиков, действительно волнует многих. Некоторые считают, что алкоголь лишь «ослабляет» действие ...
Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми