IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Оператори можуть відмовитися від безлімітного інтернету

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: інтернет

  В Україні безлімітний інтернет уже перетворився на маркетинговий прийом та "ілюзію", кажуть експерти. Мобільні оператори після використання певної кількості гігабайтів обмежують швидкість. А незабаром послугу "безлімітного інтернету" можуть зовсім скасувати або залишити для невеликого відсотка клієнтів.

  8806_0f9660b92b27b35911f289dad28a2839.jpg (36.96 Kb)


  Раніше оператори могли заробляти на величезній кількості додаткових послуг, прогнозах погоди в SMS, зараз такі доходи значно скорочуються. Тому операторам доводиться шукати додатковий прибуток на базових послугах, зокрема підвищуючи свої тарифи.

  Керівний партнер консалтингової компанії E&C Group Анатолій Фроленков каже, що вже зараз повноцінного безлімітного доступу до інтернету немає, тому що оператори штучно занижують швидкість. Самі представники мобільних операторів кажуть, що в такий спосіб забезпечують "справедливий" підхід і доступ до високошвидкісного інтернету для всіх своїх клієнтів.

  Телеком-експерт Роман Хіміч також упевнений, що безлімітний мобільний інтернет уже перетворився на маркетинговий прийом. А по-справжньому безлімітного доступу до передання даних на ринку немає.

  У пресслужбі одного з великих операторів виданню повідомили, що згодом на українському ринку кількість тих, хто користується "безлімітом", скорочуватиметься. В підсумку цю послугу залишать для невеликого відсотка клієнтів.

  "Ми прогнозуємо, що на українському ринку тарифами з безлімітним інтернетом буде поступово користуватися все менше людей, а безліміт стане рішенням лише для невеликого відсотка клієнтів", – заявили у пресслужбі одного з найбільших операторів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми