IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Названо новації iPhone 14

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: iphone 14

  У Мережі з’явилися фото нового iPhone, на якому «чубчик» з датчиками та фронтальною камерою зменшили до невеликого овального отвору по центру.

  2058_85f8b1853a4-big-apple-logo-reuters_1200.jpg (20. Kb)


  Про це повідомляє Forbes.

  Новини про те, що у новій моделі може зникнути типовий для останніх моделей Apple «чубчик», з’явилися ще раніше. Зокрема, про це писав користувач Dylankt: за його словами, обидві моделі iPhone 14 Pro матимуть виріз у формі таблетки.

  Раніше такий дизайн розглядався лише на рівні концепцій і не вважався серйозним претендентом на випуск. У компанії ж казали, що не можуть позбутися «чубчика» на екрані, де повинні розташовуватися датчики Face ID та фронтальна камера.

  Dylankt — анонімний користувач Twitter. Протягом року він неодноразово публікував інформацію щодо продукції Apple до її виходу — і був зрештою максимально точним.

  Наразі у Мережі з’явилися фото того, як може виглядати майбутній iPhone. На них видно, що нова модель матиме лише овальний отвір згори посередині екрану — без «чубчика», який вперше з’явився у iPhone X.

  Як зазначає Forbes, схоже, що Apple вже ухвалила таке рішення, адже минулого місяця компанія домовилася з LG щодо поставок нових панелей. Водночас точна форма нового отвору на екрані не була відома напевне.

  Наразі не зрозуміло, чи вся лінійка iPhone 14 оновить дизайн, чи таке рішення охопить лише Рro моделі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми