IT технології та телекомунікації, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Samsung оприлюднив фінансовий звіт за 2021 рік

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: samsung

  Компанія Samsung Electronics (SMSN) прозвітувала про фінансові результати за 4 квартал та увесь 2021 рік: за рік операційний прибуток виріс на 43% - до 51,6 трлн вон (42,9 млрд дол).

  65_samsung-logo.jpg (15. Kb)


  Про це повідомляється у прес-релізі компанії.

  Зазначається, що за 4 квартал операційний прибуток виріс на 53% - до 13,9 трлн вон (11,6 млрд дол). А виручка - на 24%, до 76,5 трлн вон (63,6 млрд дол).

  Водночас за рік виручка збільшилась на 18% - до 279,6 трлн вон (232,4 млрд дол).

  У компанії заявили, що досягли високих показників переважно завдяки зростанню продажів напівпровідників - на 43% порівняно з 4 кварталом 2020 року, а також смартфонів і планшетів - на 24%.

  При цьому, Samsung попередив - перебої з поставками позначаються на його бізнесі, але компанія очікує на продовження високого попиту на свої напівпровідники і споживчу електроніку.

  Також компанія оголосила про плани розширити асортименти більш доступних за ціною смартфонів, що підтримують мережі 5G.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми