IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У "Дія" з'являться нові можливості та послуги

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Дія

  Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів, що в «Дія» повертаються старі сервіси, які тимчасово були недоступні через питання безпеки. Також з’являться нові послуги, наприклад, укладення шлюбу через смартфон.

  9196_image_4.jpg (13.92 Kb)


  «Зараз ми розвиваємо та вдосконалюємо послуги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО): отримання статусу та виплат. Плануємо ще деякі нові соціальні послуги та фінтех-продукти. Наша мета незмінна — відцифрувати всі послуги, які є в нашій державі, зробити їх онлайн», — розповів він.

  За словами міністра, зараз робота здебільшого йде над тим, що «вже для всіх зрозуміло».
  «Наприклад, зараз хочемо перенести „єМалятко“ в мобільний додаток „Дія“, щоб людина, коли народилася дитина, могла її зареєструвати з власного смартфона. Хочемо комплекс послуг для ФОП також зробити доступним на смартфоні, а не лише на порталі», — додав Федоров.
  Міністр також пообіцяв — незабаром і шлюб можна буде укласти, не виходячи з дому.
  «Ми поки що зробили на порталі можливість подати документи онлайн. Але, гадаю, що ми змінимо філософію цієї послуги, щоб можна було на смартфоні не просто подати документи, а й зареєструвати шлюб», — додав Федоров.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми