IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Федоров назвав шокуючу цифру українських чиновників

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Федоров

  Віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров пояснив, як ми годуємо чиновників і скільки їх є насправді в Україні.

  8954_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)

  Відповідну заяву Михайло Федоров зробив в одному з інтерв’ю, буквально приголомшивши своїх співрозмовників названою кількістю. Як виявилося, зі сплачених податків держава утримує аж 7 мільйонів чиновників.
  «Користуючись з податків. Тобто люди, які є держслужбовцями, чиновниками, місцеве самоврядування. Це різні типи, скажемо так, чиновників. Якщо дуже просто. Але це близько 7 мільйонів людей. Тобто близько 7 мільйонів українців отримують заробітну плату за рахунок людей, які сплачують податки.»
  — сказав Федоров.

  На запитання про те, що «це майже п’ята частина населення України», Михайло Федоров пояснив: «Це якщо і дітей брати до 18 років — маю на увазі, якщо п’ята частина».
  «А якщо брати від тих, хто може працювати і заробляти гроші... Ми вже підтвердили вже 5 з половиною мільйонів. Дивіться, в державі ніхто не знає точно, скільки є цих людей. Тому у нас є гіпотеза, що 7 мільйонів.»
  — говорить він.

  Така кількість держслужбовців викликала неабиякий подив у співрозмовників Михайла Федорова: «Щось забагато». Дуже ймовірно, що й самі українці навіть не здогадувалися про таку цифру.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми