IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У росії настав дефіцит телефони Samsung

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: samsung

  У Росії закінчилися найпопулярніші моделі телефонів Samsung. У багатьох регіонах клієнтам доводиться заздалегідь їх замовляти і чекати від продавця свою чергу.

  2375_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Топові моделі смартфонів Samsung стали недоступні в регіонах Росії, або їх можна придбати лише з доставкою за кілька днів. Як пояснили учасники ринку, через нестачу товарів ретейлери змушені привозити товар до регіонів лише за запитом покупців.

  Samsung призупинила постачання продукції в Росію майже відразу після початку повномасштабної війни Росії проти України і до цього часу ввезені раніше запаси практично закінчилися. Нові моделі смартфонів надходять до країни за схемою паралельного імпорту.

  Офіційно південнокорейська компанія виступає проти реалізації сірої продукції. Однак зараз Samsung не бореться з контрабандним товаром і вдає, що не знає, звідки він береться. У магазинах продається продукція із країн Євразійського економічного союзу, яка вважається відносно чесною, оскільки має сертифікацію "Ростесту".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми