IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

В Україні безплатно навчатимуть ІТ

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Мінцифри запускає освітній проект IT Generation для людей, які хочуть змінити професію та опанувати спеціальність в ІТ. Українці вже можуть подати заявки на участь у проєкті.

  4246_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Про це йдеться у Telegram-каналі Міністерства цифрової трансформації.
  Протягом двох тижнів триватиме прийом заявок від українських громадян, які хочуть змінити професію та бажають безоплатно навчатись ІТ-спеціальностям.
  Як подати заявку
  Для участі у ІТ Generation охочим навчатися потрібно обрати школу та освітню програму на платформі проєкту, перейти за посиланням на сайт обраної школи та подати заявку. Відбір студентів буде проводити школа, в тому числі шляхом тестування та співбесіди.
  З переліком документів, необхідних для студентів, можна ознайомитись на платформі проєкту, у розділі FAQ та на сайтах шкіл.

  Хто може навчатися? Отримати нову кваліфікацію зможуть близко 1 тисячі українців 21-60 років, які ніколи раніше не навчались ІТ-спеціальностям та не мають досвіду роботи у цій сфері. Також рекомендоване знання англійської мови на рівні від В1. Тривалість навчання: 2–6 місяців залежно від навчальної програми.
  Навчатися можна буде за такими ІТ-напрямами:
  технічні: FrontEnd; QA; JavaScript; Java; Python, Blockchain
  нетехнічні: Project/Product Management; UI/UX Design; Business Analysis; HR/Recruiting; Digital Marketing.
  Детальніше ознайомитись з кожною із професій можна за посиланням:

  про нетехнічні спеціальності: https://youtu.be/N7D2EHlBjnY;
  про технічні спеціальності: https://youtu.be/Zhm2CIwAVOE.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми