IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

Скільки можна заробити в айті через 2,5 місяці навчання після курсів тестувальників?

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: IT

    Робота у IT-сфері набуває все більшої затребуваності на ринку з кожним роком. Можливість працювати віддалено та високий стабільний дохід стали основними причинами зміни роботи багатьох українців. Особливо гостро це було відчутно в березні цього року, коли масові скорочення на всіх підприємствах через війну майже призвели до кризової ситуації. За даними аналітичних сайтів, тільки IT-компанії зберегли стабільність і їх майже не торкнулася хвиля скорочень, лише близько 17% співробітників зазнали звільнення.

    intervyu-kak-stat-qa-inzhenerom.jpg (34.86 Kb)

    Як потрапити в IT?


    Вже декілька років підряд отримання професії тестувальника з нуля вважається початковим кроком у сфері IT. Хоча це і хибна думка, проте курси тестування - це все ж таки найлегший і найшвидший спосіб опанування однієї з професій в IT, порівняно з розробкою та дизайном, де навчання проходить від шести місяців до півтора року.


    В тестуванні всього за 2,5 місяці на курсах тестувальника з нуля можна отримати всі необхідні знання та відточити одразу на практиці всі навички. На курсах  QA в “IT Testing School” ще одним важливим фактором при отриманні роботи вважають додаткові навички hard skills. Їм приділяється окрема увага, оскільки тестувальник має бути різносторонньо розвиненим спеціалістом.


    Який шлях після отримання сертифікату тестувальника?


    Зазвичай є чотири шляхи розвитку подій. Перший: можна піти у фріланс та заробляти на проєктах, працюючи на платформах типу UpWork. В даному випадку потрібно буде напрацьовувати репутацію на дешевих проєктах і заробіток буде повністю залежати від самодисципліни і кількості замовлень в місяць.


    Другий: влаштуватись на роботу в невелику компанію. І є можливість, що в більшій мірі у вас буде великий обсяг роботи і відсутність допомоги від більш кваліфікованого співробітника.


    Третій спосіб: влаштуватись у велику компанію в команду тестувальників. За таких умов можна розраховувати на підтримку в якості ментора, який допоможе на перших порах.


    І четвертим шляхом є залучення до стартапу. Це найбільш ризиковий спосіб отримання першого досвіду, і краще такий спосіб роботи обирати, коли є достатньо навичок.


    Яка заробітна плата тестувальника?


    Після курсу тестувальника з нуля співробітника в якості Junior зазвичай великі компанії беруть на оплату праці з розміром $700-$800. У більш малих компаніях зазвичай можна отримати і більшу зарплатню, все залежатиме від кількості знань та навичок кандидата. Зі стартапами питання стосовно зарплатні буде неоднозначним, залежатиме від командної роботи.


    Частково зарплата залежить також від уміння самопрезентації. На курсах  QA в “IT Testing School”, наприклад, додатково дають ще й інструменти для проходження співбесід та допомагають з працевлаштуванням випускників.

    Всі ці навички дають можливість легко та швидко знайти своє перше місце роботи одразу після закінчення курсів тестувальника з нуля. На сьогодні роботодавці шукають більше декілька сот хороших спеціалістів. Стань одним з них!



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми