IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

YouTube збільшив функції монетизації контенту

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: YouTube

    Очікується, що YouTube оголосить про додаткові можливості для творців контенту заробляти гроші на своєму відеосервісі. Таким чином компанія сподівається зберегти своє панування і отримати перевагу над конкурентами, зокрема TikTok.

    5377_2d2be2421911037d80f9921dc29d54c2.jpg (7.37 Kb)

    Про це повідомляє The New York Times.
    Компанія, що належить Google, планує дозволити більшій кількості творців відео заробляти гроші на платформі, зменшивши бар’єри для входу до своєї партнерської програми. Очікується, що YouTube зробить відповідне оголошення на заході у вівторок, 20 вересня.
    «Це найбільше розширення, яке ми зробили за кілька років, створивши нові способи для авторів приєднатися до програми», — сказав Амджад Ханіф, віцепрезидент з управління продуктами YouTube.
    За старими правилами YouTube творці контенту заробляли гроші тільки в тому випадку, якщо аудиторія дивилася їхнє відео щонайменше 4000 годин, і у них було щонайменше 1000 підписників.
    Тепер YouTube розміщуватиме рекламу в Shorts — коротких вертикально орієнтованих відеороликах. За словами одного із джерел, компанія планує виплачувати творцям 45% рекламних грошей. Творці YouTube-контенту традиційно отримують 55% грошей від реклами, яка відтворюється до та під час їхнього відео.
    YouTube дозволить творцям використовувати популярні пісні у коротких та довгих відеороликах, що зробить його контент більш схожим на контент TikTok. А творці YouTube матимуть змогу заробляти гроші на відео. Раніше дохід йшов правовласникам музики.
    Материнська компанія YouTube, Google, зіткнулася з пильною увагою з боку регулюючих органів, які звинуватили її в антиконкурентній практиці та висловили стурбованість з приводу домінування Google у деяких галузях продукції.
    Компанія, своєю чергою, розповідала про економічні вигоди, які вона приносить малому бізнесу та звичайним людям. У YouTube заявили, що у 2021 році компанія внесла $25 млрд в економіку США, створила еквівалент 425 000 робочих місць з повною зайнятістю та допомогла 85% творців YouTube з малим бізнесом розширити свої компанії.
    YouTube став найпопулярнішим сайтом у мережі для перегляду відео частково тому, що за останні 15 років він платив деяким зі своїх творців, спонукаючи людей продовжувати створювати контент для платформи.
    Але завдяки танцювальним відео та любові до покоління Z TikTok створив нову конкуренцію YouTube. Щоб конкурувати з TikTok, що належить китайцям, YouTube у 2020 році запустив Shorts. У червні YouTube повідомив, що Shorts залучає близько 1,5 млрд людей щомісяця.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми