IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У "Дії" з'явились нові функції

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Дія

  У застосунку "Дія" зʼявилися пенсійні посвідчення, посвідки на постійне чи тимчасове проживання, переклад документів англійською та інші послуги.

  1346_a725f9c-.jpg (15.81 Kb)

  Зʼявляться документи латиницею. Така можливість доступна для закордонного паспорта, техпаспорта і водійського посвідчення. Аби переглянути версію латиницею, потрібно перейти до меню документу. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  Серед нових документів – пенсійне посвідчення.

  Такі документи за віком (55 років для жінок та 60 років для чоловіків) підтягуватимуться автоматично. А представникам спецгруп потрібно буде їх додавати вручну, як Covid-сертифікати.

  Оновлення працюватиме лише для посвідчень, виданих після 2014 року. Таких документів всього 6,3 млн.

  Але якщо є "книжечка", посвідчення треба оновити через звернення до Пенсійного фонду – верифікувати його та отримати нове, після чого документ можна буде використовувати в "Дії".

  Ще одна функція, яка повертається після припинення у лютому – можливість сплати штрафів від Патрульної поліції за порушення Правил дорожнього руху.

  Іншим новим документом стала посвідка на постійне чи тимчасове проживання, видана після 2018 року.

  Додати її в застосунок потрібно вручну: спершу зчитати камерою пластикову посвідку, прикласти її до NFC-чипу на телефоні, після чого підтвердити особу через фото ID.

  Усього таких посвідок видано понад 200 тис., серед яких 130 тис. – на тимчасове проживання.

  Повертається шеринг техпаспорта, який став недоступним після 24 лютого.

  Аби поширити свій техпаспорт з іншою людиною потрібно виконати сім кроків: обрати у меню "Послуги" шеринг авто, обрати транспортний засіб, визначити строк призначення належного користувача, заповнити дані про себе і зберегти заявку, після чого надіслати запит через QR-код або посилання.

  Аби підтвердити запит потрібно просканувати QR-код іншим користувачем, вказати свої дані і поставити Дія.Підпис, після чого техпаспорт відобразиться в "Дії" іншої людини.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт
Мотоблоки – це універсальні помічники на фермі, в саду або на дачі. Вони можуть виконувати різноманітні завдання, від оранки землі до збору врожаю, і ...
Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція
Російська агресія проти України спричинила масштабну економічну кризу, змусивши численних підприємців припинити свою діяльність. Причини різні: вимуше...
Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі
Весна — це не лише довгоочікувана пора тепла та сонця. В цей час також починається сезон пікніків. Звісно, кожна людина має власні уподобання в смакол...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми