IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Coca-cola стане конкуренком iPhone

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Coca-Cola

  За повідомленнями джерел у галузі, компанія Coca-Cola готується випустити фірмовий смартфон під назвою ColaPhone. Зображення цього пристрою опублікував на своїй сторінці в Твіттері відомий інсайдер Ice Universe.

  9294_1-21.jpg (.9 Kb)


  Опублікований рендер демонструє смартфон, виконаний у червоному кольорі, на тильній стороні якого нанесено логотип Coca-Cola. Тут розмістилася подвійна основна камера, доповнена світлодіодним спалахом.
  Наразі немає жодної інформації про технічні характеристики пристрою.
  Як зазначають оглядачі, варіант, що Coca-Cola розробляла смартфон самостійно, є малоймовірним. Швидше за все, компанія об’єдналася з одним із великих виробників мобільних пристроїв, щоб випустити серію смартфонів під власним брендом. Однак, про яку саме компанію може йтися, не відомо.
  Ice Universe не озвучив своїх припущень щодо того, з ким саме Coca-Cola могла співпрацювати при створенні фірмового смартфона.
  Раніше Ice Universe одним із перших передбачив появу тренду на смартфони з екранами-водоспадами, а також розповів про появу «чубчика» в iPhone X, новий дизайн iPhone 14 із вирізом Dynamic Island тощо.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми