IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Apple ввів оновлення ОС для iPhone

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: apple

  Американська компанія Apple випустила оновлення своєї операційної системи для iPhone (iOS 16.3), зокрема, для виправлення багів.

  1290_90_main_new_1544788947.jpg (59.98 Kb)


  Про це повідомляє GSM Arena.
  Оновлення операційної система вже можна завантажити через налаштування в iPhone.
  Зазначається, що відтепер користувачі, зокрема, зможуть використовувати фізичний ключ безпеки для двофакторної автентифікації, щоб увійти на нові пристрої. Це зможе захистити від злому та викрадання даних.
  Ба більше, в оновлення увійшла підтримка налаштування для нового пристрою від Apple — HomePod 2.
  Також компанія вирішала проблему, через яку Siri не відповідала належним чином на музичні запити, а також проблеми із запитами Siri в CarPlay, які могли бути неправильно зрозумілі.
  Крім цього, функцію екстреного виклику було налаштовано таким чином, щоб запобігти випадковим дзвінкам на вказані номери в разі екстреної ситуації.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми