IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Щоб телефон довго служив: поради

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: телефон, поради

  Apple рекомендує замінювати батарею після 500 циклів заряду. На цьому етапі ємність акумулятора зберігає лише близько 80% потужності. На практиці термін життя батареї айфону можна збільшити вдвічі, дотримуючись простих рекомендацій.

  3088_motorola_frontier.jpg (25.35 Kb)


  Використовуйте оригінальні аксесуари для заряджання.

  Адаптер чужого виробника може працювати некоректно, що спричинить швидку втрату ємності акумулятора. За рахунок якісної системи захисту оригінальний адаптер працює ефективно навіть за нестабільної напруги мережі. Його неоригінальний аналог може згоріти та спалити контролер живлення у смартфоні.

  Враховуйте навколишню температуру в приміщенні під час заряджання айфону.

  Оптимальний діапазон — від 0 до 35 градусів. Якщо температура буде нижчою або вищою, то це позначиться на роботі іонів в батареї. Результат може бути сумним: ємність акумулятора втратиться безповоротно.

  Дотримуйтесь рівня заряду смартфона.

  Прийнятний — від 20% до 80%. У випадку, якщо ви регулярно триматимете заряд на цьому рівні, термін життя акумулятора збільшиться. Щоб не стежити за цим, можна увімкнути опцію «Оптимізованої зарядки». Як саме це зробити, ми напишемо докладніше нижче.

  Як увімкнути опцію «Оптимізована зарядка»

  Відкрийте «Параметри»; перейдіть до розділу «Акумулятор»; розгорніть меню «Стан акумулятора».

  Експерт також радить не залишати телефон на сонці під час заряджання та не використовувати одночасно ресурсомісткі функції. Це означає, що не варто грати чи користуватися доступними навігаційними сервісами, коли айфон поповнює заряд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми