IT технології та телекомунікації, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Чи можна заробити з допомогою штучного інтелекту

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: штучний інтелект

    Чи можна заробити з допомогою штучного інтелекту? Хороше запитання. Відповісти на нього можна, тільки перевіривши це на практиці.

    2934_9df562efda3067b3d46506c80f.jpg (26.56 Kb)

    Нейронна мережа, простими словами, — це спрощена модель людського мозку, яка обробляє інформацію аналогічним чином. Тобто нейромережа може так само, як і людина, вчитися, багаторазово повторюючи одні й ті самі дії.

    Як ви могли помітити, багато завдань вже зараз беруть на себе роботи. Але не варто боятися, що штучний інтелект зможе повністю замінити людину.

    Чого варто побоюватися, так це того, що доходи в деяких сферах можуть помітно впасти. Адже якщо клієнту потрібно перекласти текст, то дешевше та швидше використовувати для цього нейромережу, ніж шукати перекладача.

    На нашу думку, нейромережі загрожують доходам таких фахівців:

    Копірайтери та перекладачі — очевидно, що нейронні мережі вже зараз непогано справляються з текстами, далі вони тільки вдосконалюватимуться.
    Ретушери — обробити фотографію можна за кілька хвилин.
    Фотографи — нейромережа може швидко створити потрібний сюжет. Модель, світло, студія та фотограф не потрібні.
    Дизайнери — особливо ті, хто займається оформленням постів у соцмережах, малюванням іконок чи рекламних банерів.
    Поети, письменники та композитори — штучний інтелект уже зараз може написати унікальну мелодію чи вірш. Хорошим фахівцям хвилюватися нема про що, їх ШІ не замінить. А ось роботи для початківців, ймовірно, стане менше.

    Звісно, прогрес не зупинити. Все що можна порадити — це максимально використати можливості штучного інтелекту у своїй професії. Віримо, що ви зрозуміли, як саме.

    Чи можна заробити з допомогою штучного інтелекту?

    Для деяких сфер відповідь очевидна. Так, нейромережі можуть взяти на себе рутинні завдання та звільнити час людини для справді важливої роботи.

    Але є сфери, в яких наразі використання штучного інтелекту може більше нашкодити, ніж допомогти. Наприклад, програмування, інженерні розрахунки чи аналіз фінансових ринків.

    У таких завданнях загальнодоступні нейромережі не показують блискучих результатів. Краще не намагатися передбачити ціну акції, якщо ви не професійний трейдер, або написати код, якщо ви програміст-початківець.

    Все-таки найкращим способом заробітку на штучному інтелекті є створення та навчання власної спеціалізованої нейронної мережі.
    Якщо продукт виявиться хорошим, вирішуватиме завдання клієнта і, головне, його можна буде масштабувати — він принесе набагато більший прибуток.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми