IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Репрезентували нового робота-пилососа

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робот-пилосос

  MIJIA Sweeping and Mopping Robot 3S використовує конструкцію з подвійною шваброю. Дві круглі швабри розташовані поруч у передній частині, обслуговуються трьома розумними резервуарами для води з електричним керуванням та регульованим об’ємом води. Потужність всмоктування становить 4000 Па.

  4350_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Колеса робота-пилососа приводяться в рух безщітковим двигуном і здатні долати перешкоди висотою 2 см. Робот-пилосос уникає перешкоди не тільки спереду, але також зверху і знизу. Висота пристрою складає 97 мм.

  Конструкція MIJIA Sweeping and Mopping Robot 3S також включає можливість прибирання вздовж стіни, прогнозування низького простору і можливість уникнути падіння зі сходів. В комплект входить компактна підставка для заряджання та вологонепроникна прокладка для ізоляції залишків води.

  MIJIA Sweeping and Mopping Robot 3S можна керувати через додаток MIJIA і підключати до динаміка XiaoAI для інтеграції з іншими пристроями розумного будинку.

  Вартість MIJIA Sweeping and Mopping Robot 3S складає 1799 юанів ($260). Він надійде у продаж 22 березня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми