IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

ChatGPT заборонили в країні ЄС

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ChatGPT

  Національний регулятор Італії з питань конфіденційності розпорядився про фактичну заборону чат-бота зі штучним інтелектом ChatGPT через «незаконне збирання особистих даних». OpenAI наказали негайно припинити збирати інформацію про італійських користувачів, доки не зміняться методи збору.

  7021_9df562efda3067b3d46506c80f.jpg (26.56 Kb)


  Про це пише The Verge.
  Управління захисту даних (GPDP) заявило, що компанія не має законних підстав для збору особистої інформації про користувачів. Крім того, GPDP зазначило, що OpenAI не має механізму, який дозволяє заборонити неповнолітнім користувачам доступ до сервісу.

  В управлінні зазначили, що це «піддає їх абсолютно невідповідним відповідям порівняно з їхгім рівнем розвитку та самосвідомості».
  На момент публікації доступ до ChatGPT через VPN був ще доступний. Ймовірно, OpenAI знадобиться час, щоб виконати вимогу про припинення обробки даних. Компанія має 20 днів, щоб повідомити, що вона зробила для виконання вимог регуляторних органів. У разі невиконання її можуть оштрафувати на суму до 20 млн євро (4% від річного світового обороту).
  Це не перший випадок, коли італійська служба з нагляду за даними робить такі рішення щодо чат-бота зі штучним інтелектом. Раніше регулятор заблокував додаток Replika.ai.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми