IT технології та телекомунікації, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо зарплати геймерів в ІТ

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ, зарплата

    Рекрутингова платформа Skillsearch опублікувала результати дослідження про зарплати та задоволенність умовами працівників гейм-індустрії та сфери інтерактивних технологій. У дослідженні зокрема є зріз по Східній Європі і окремо по Україні у порівнянні з Польщею, Румунією та Туреччиною.

    6253_blogery.jpg (47.3 Kb)

    Зарплати
    Зарплати в Україні досягають 60 000 євро на рік (для топів). Цікаво, що у спеціалістів рівня міддл та сеніор різниця мінімальна. В інших країнах регіону розрив зарплат міддлів та сеніорів складає приблизно від 10 000 євро до 25 000 євро на рік.

    Найвищі зарплати у продакт-менеджерів та лідів, серед сеніорів найбільше отримують програмісти. При цьому, якщо дивитися на гендерне розподілення, то жінки досі отримують вдвічі менші зарплати, ніж чоловіки.

    Загалом зарплати у Східній Європі — серед найнижчих у світі. Нижче — тільки в Африці. Середня річна зарплата в країнах Азії вже перевищує 50 000 фунтів на рік (56 000+ євро), у той час як в Східній Європі до цього показника компенсації ще помітно недотягують.

    Чи задоволені умовами праці
    Найбільше роботу шукають джуніор-спеціалісти. Цікаво, що у розрізі по регіонам, до пошуку нової роботи більш за все відкриті в Туреччині та Румунії. В Україні кількість тих, хто шукає нову роботу, не шукає її, та тих, хто поки що розмірковує над цим — приблизно порівну. Найменше спеціалістів в активному пошуку — у Польщі.

    Серед респондентів зі Східної Європи найбільш важливим аспектом у роботі лишається зарплатня. На другому місці баланс життя-робота, а на третьому — корпоративна культура. Найрідше за все спеціалісти згадували бенефіти.

    Чому шукатимуть нову роботу
    Як показало дослідження, 76% опитаних в регіоні розглядають пошук нової роботи в 2023 році. Основна причина — покращення компенсації у звʼязку з загальносвітовою тенденцію до подорожчання життя.

    62% всіх респондентів зазначають, що їх компанії ніяк не реагують на подорожчання життя. Через це перед співробітниками стає вибір: просити підвищення зарплатні, переїзд в іншу країну, де ціни нижчі, або ж пошук нової роботи з кращими умовами.
    4-денний робочий день
    7% респондентів вже працюють 4 дні на тиждень. А 80% опитаних з оптимізмом оцінюють таку можливість.

    Більшість респондентів вважають, що скорочення робочого тижня призводить лише до позитивних результатів у продуктивності праці та лояльності до роботодавців.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Почему идут межменструальные кровотечения? Почему идут межменструальные кровотечения?
Межменструальные кровотечения - любые кровянистые выделения из влагалища, возникающие не во время менструации. Они могут быть скудными, мажущими или о...
Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья? Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья?
Вопрос о том, можно ли пить алкоголь при приеме антибиотиков, действительно волнует многих. Некоторые считают, что алкоголь лишь «ослабляет» действие ...
Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми