IT технології та телекомунікації, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Перелік вакансій для IT-початківців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ, вакансії

  У травні побільшало вакансій переважно для досвідчених розробників (понад 100 у кожній з категорій «більше як рік досвіду»). Але і для початківців незначне зростання вакансій за місяць є. У категорії «без досвіду» у травні було 70 вакансій — поки що найбільше за 2023 рік.

  00_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Про це свідчать результати дослідження Dou.ua.

  Якщо порівнювати з квітнем, у травні 2023-го незначно зросла кількість вакансій у всіх основних містах, а також кількість віддалених вакансій і за кордоном. Найбільше додалося ремоут-позицій — +326, а також вакансій у Києві — +208 і Львові — +98.

  Популярність категорій у розрізі досвіду за місяць значно не змінилася. Найзатребуваніші сеньйори в травні були в категоріях Java, Front-end, .NET і DevOps.

  Якщо не брати до уваги незначне зменшення кількості відгуків торік у вересні (на 1%) і жовтні (на 0,9%), це перше значне зменшення за останні два роки. З травня 2021-го кількість відгуків на вакансії невпинно зростала протягом двох років до цього часу.

  Зменшення середньої кількості відгуків на вакансії зачепило багато категорій. Якщо у квітні негативну динаміку мали 15 категорій, у травні таких уже 26.
  Найбільш виражена вона у найконкурентніших напрямах — QA і Front-end. Протягом останніх півтора року (з січня 2022-го) кількість відгуків у цих категоріях стрімко зростала: від 8 до 114 відгуків нині на вакансію QA і від 5 до 101 відгуку у Front-end.

  Зменшення середньої кількості відгуків на вакансії зачепило багато категорій. Якщо у квітні негативну динаміку мали 15 категорій, у травні таких уже 26.
  Найбільш виражена вона у найконкурентніших напрямах — QA і Front-end. Протягом останніх півтора року (з січня 2022-го) кількість відгуків у цих категоріях стрімко зростала: від 8 до 114 відгуків нині на вакансію QA і від 5 до 101 відгуку у Front-end.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми