IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

Зниження обсягу експорту IT-послуг України на майже 9% за рік

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ІТ

  Споживачами інформаційних технологій і програмного забезпечення, наданих українськими фахівцями, найчастіше виступають Сполучені Штати Америки. У серпні цього року обсяг експорту IT-послуг здійсненого Україною склав $566 мільйонів, що є на 1,3% (або $7 мільйонів в грошовому еквіваленті) вище, ніж у липні. Ці дані були оприлюднені Львівським IT Кластером, з посиланням на інформацію від Національного банку, як повідомляє AIN.UA.


  Протягом перших вісім місяців цього року (січень-серпень), сукупний обсяг експорту IT-послуг становить $4,5 мільярда. Це на 8,2% менше, ніж за аналогічний період у 2022 році, що в доларовому виразі складає $403 мільйони.

  Спад частки комп'ютерних послуг в загальній структурі експорту всіх послуг України в серпні становив 40,5%, що є на 8% менше, ніж минулого року - 48,6%.

  Загальний обсяг експорту всіх послуг України в серпні збільшився на 1,1% і склав майже $1,4 мільярда, що на $15 мільйонів більше порівняно з липнем.

  Сполучені Штати Америки відзначаються як головний покупець комп'ютерних послуг, наданих Україною. За перші вісім місяців цього року це становило $1,8 мільярда, що складає 39,3% від загального обсягу експорту IT-послуг. Тільки в серпні США придбали послуги на суму $217,9 мільйонів.

  На другому місці розташувалася Мальта з часткою в 8,9% та сумою $399 мільйонів.

  Велика Британія піднялася на третє місце, витративши $374,7 мільйонів, що становить 8,3%.

  Дутка Валентин  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми