IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В "Дії" з'явиться нова послуга для бізнесу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Дія, нова послуга

  Кабінет Міністрів ухвалив рішення, яке дозволить експериментальному проекту «е-Підприємець» діяти на постійній основі.

  7559_image_4.jpg (13.92 Kb)


  Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Уряд продовжує курс на створення максимально зручних умов для започаткування та ведення підприємництва в Україні. Йдеться про можливість за допомогою кількох кліків на порталі „Дія“ отримати цілий пакет послуг», — зазначив Денис Шмигаль.

  Які послуги доступні

  Це такі послуги, як державна реєстрація фізособи-підприємця, реєстрація змін про ФОП, повідомлення про використання єдиного рахунку, реєстрація платником єдиного податку або платником ПДВ, відкриття банківського рахунку.

  Загалом, за словами прем'єр-міністра, комплексна послуга «е-Підприємець» включає 12 опцій.

  «Таким чином ми прибираємо бюрократію, радикально заощаджуємо час людей, які хочуть розпочати та розвивати власну справу, оптимізуємо процес надання публічних послуг», — відзначив очільник уряду.

  Денис Шмигаль наголосив, що диджиталізація залишається наскрізною політикою держави. Уряд має амбітне завдання за наступні три роки запустити 63 нових цифрових продукти.

  Як розповів міністри цифрової трансформації Михайло Федоров, спочатку «е-Підприємець» запустять лише для кількох видів діяльності, зокрема:

  салонів краси;
  кафе;
  точок продажу.
  Послугою зможуть скористатися не лише новостворені ФОПи, а й дійсні бізнеси, щоб відкрити новий кіоск чи студію манікюру.

  «Важливо, що е-Підприємець матиме потужний антикорупційний ефект. Замість походу до установи з конвертом — заповнюйте заяву онлайн», — наголосив міністр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми