IT технології та телекомунікації, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Україна посіла друге місце в рейтингу за дешевизною інтернету

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інтернет, вартість, рейтинг

  Аналітики Picodi Україна перевірили цінники 364 інтернет-провайдерів у 85 країнах світу та склали рейтинг країн з найдешевшим і найдорожчим доступом до інтернету.

  1051_11_main-v16994224.jpg (41.36 Kb)


  За останніми даними Speedtest.net, середня швидкість інтернету в світі становить 85 Мбіт/с. При цьому для перегляду відео в якості 4K UHD на найпопулярніших стрімінгових сервісах достатньо підключення зі швидкістю від 15 Мбіт/с до 50 Мбіт/с.

  Згідно з зібраними Picodi Україна даними, найпопулярнішим серед доступних інтернет-підключень є 100 Мбіт/с. Серед 85 провайдерів аж 74 мають таку швидкість в своєму ціннику. Цікаво, що в таких країнах як Іспанія, Китай, Сінгапур і Франція такий «повільний» інтернет вже не пропонують.

  За комфортні 100 Мбіт/с найбільше платять мешканці Норвегії (в середньому 79,4 $ на місяць), Ісландії (62,1 $/міс.) та Австралії (61,8 $/міс.). Найнижчу ціну за швидкість у 100 Мбіт/с відзначено в Росії (5,6 $/міс.), Україні (6,1 $/міс.) і Румунії (6,4 $/міс.).

  Україна посіла друге місце в рейтингу за дешевизною — за 100 Мбіт/с ми платимо близько 223 ₴ на місяць. Серед українських інтернет-провайдерів ця швидкість є найпопулярнішою, як і в середньому в світі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми