IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Google назавжди видалить неактивні облікові записи

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Google, облікові записи, видалення

  Із 1 грудня Google відповідно до оновленої політики користування почне видаляти облікові записи, які не використовувалися протягом двох років.

  60_11_main-v16994224.jpg (41.36 Kb)


  Власники облікових записів, які потенційно можуть бути видалені, спочатку отримають декілька сповіщень від Google на електронну пошту, пише Bloomberg.

  "Найпростіший спосіб підтримувати активність свого облікового запису Google (і таким чином запобігти його видаленню) - входити принаймні раз на два роки", - сказано в повідомленні.

  Google вважатиме акаунт активним, якщо користувач надсилатиме або відкриватиме електронні листи, користуватиметься пошуковою системою Google і переглядатиме відео YouTube під час входу в обліковий запис.

  "Підписки, налаштовані через ваш обліковий запис Google, зокрема профілі сторонніх додатків і публікацій, також можуть враховувати активність", - йдеться у матеріалі.

  Оновлення неактивного облікового запису торкнеться лише особистих облікових записів Google, які не використовувалися протягом двох або більше років. У компанії підкреслюють, що це не вплине на облікові записи організацій.

  Вміст Google Фото також може бути видалено через два роки бездіяльності - це означає, що слід час від часу відкривати програму, щоб зображення не потрапляли у смітник.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми