IT технології та телекомунікації, Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які місця на планеті найкращі для фрилансу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: фриланс

  Країни Європи, особливо північні, виявилися найкращими на планеті місцями для дистанційної роботи та фрілансу. Держави європейського регіону зайняли всі місця у топ-10 нового рейтингу, навіть незважаючи на високу вартість життя.

  60_11_main-v16994224.jpg (41.36 Kb)

  Про це свідчить звіт платформи кібербезпеки Nordlayer. Аналітики врахували цілу низку критеріїв, серед яких доступ до стабільного та швидкого інтернет-з'єднання та соціально-економічні переваги, такі як охорона здоров'я, а також захист прав людини.

  У підсумку виявилося, що Європа домінує в списку, посідаючи не тільки перші 10 місць, а й більшу частину першої половини. Топ-10 виглядає так:

  Данія
  Нідерланди.
  Німеччина.
  Іспанія
  Португалія.
  Швеція.
  Естонія.
  Литва.
  Ірландія.
  Словаччина.

  При цьому цікаво, що за критерієм цифрової інфраструктури лідирують країни Азії: перше місце в цій категорії посів Сінгапур, за ним йде Південна Корея. Однак у підсумковому заліку Сінгапур посів 28 місце, а Південна Корея – 17-е.

  Європейські ж претенденти були "покарані" за низьку доступність інтернету, натомість виграли за іншими показниками. Так, лідер рейтингу Данія особливо виділяється своїм рівнем соціальної інтеграції (6-е місце) і соціальними благами, включаючи охорону здоров'я (3-е місце).

  Також саме соціальні умови забезпечили Нідерландам друге місце. Ця країна показала особливо високі результати щодо низького рівня злочинності, широких прав людини та інклюзивного суспільства.

  На третьому місці Німеччина виділилася серед інших країн найдоступнішим інтернетом, а також найсильнішою правовою системою. Враховуючи, що це найбільша економіка Європи, не дивно, що Німеччина запропонувала високу економічну безпеку дистанційним працівникам. При цьому спостерігаються проблеми у категорії цифрової та фізичної інфраструктури.

  Винятком з вартості життя серед лідерів стала Португалія. Вона, посівши шосте місце у загальному заліку, виявилася набагато нижчою у таблиці (56-е місце), коли справа дійшла вартості життя. Ця країна пропонує дистанційним працівникам найкраще співвідношення ціни та якості серед усіх 10 провідних європейських країн, вважають автори дослідження.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми