IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

За що ми платимо мобільним операторам

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: мобільні оператори

  Абоненти всіх українських мобільних операторів можуть отримати від них інформацію щодо наданих послуг за потрібний період – причому безкоштовно. Таким чином можна проконтролювати, куди поділися гроші з рахунку.

  3663_kyivstarnew.png (103.6 Kb)

  Про це розповіли у Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку (НКЕК). Там зазначили: оператор має надати цю інформацію у формі розшифрованого рахунку.

  "Для цього можна скористатися мобільним додатком оператора. Або звернутися з особистим фізичним зверненням абонента до магазину оператора", – зазначили у НКЕК.

  При цьому там наголосили: у звіті оператор повинен буде вказати низку позицій. Зокрема:

  номер абонента;
  вид послуги;
  обсяг послуг, що надаються;
  суму коштів для оплати за кожен сеанс зв'язку.
  "Звертаємо увагу, що розшифрований рахунок надається лише ідентифікованим абонентам (зареєстрованим або контрактним). Електронні комунікаційні послуги, що надаються знеособлено/анонімно, розшифруванню не підлягають", – зазначили в НКЕК.

  Як дізнатися повну інформацію про свій тариф

  У той же час, абоненти "Київстару", lifecell та Vodafone можуть дізнатися всю інформацію про свої тарифи безпосередньо в операторів. Якщо, наприклад, пропустили повідомлення про зміни у тарифних планах, або просто забули якісь деталі.

  Так, абоненти lifecell можуть набрати на своєму телефоні комбінацію *141#. За нею можна провести перезамовлення пакету послуг за тарифним планом, а також отримати інформацію про:

  зміну тарифного плану;
  пропозиції для роумінгу.
  Абоненти "Київстару" можуть дізнатися всю інформацію про свій тариф у кілька способів. Зокрема:

  за запитом *100*01*2#;
  авторизувавшись на сайті та перейшовши на сторінку Тарифи;
  у додатку Мій Київстар
  за номером 466*66.
  У кілька способів можуть дізнатися деталі своєї тарифної пропозиції й абоненти Vodafone. Для цього варто:

  набрати *101#;
  зателефонувати за номером 111*1.
  Крім того умови свого тарифу можна знайти за посиланням. А перевірити термін дії місячного пакетату та залишок послуг за тарифом за номером *101*4#.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми