IT технології та телекомунікації, Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Тарифи. Ціни. Штрафи, ЖКГ та благоустрій Автор: Ната Друкувати

Через 4 роки кожен десятий телефон матиме функцію мобільних платежів

 • Джерело: ipress.ua.

  До 2016-го року телефонів, які підтримуватимуть послугу мобільних платежів, буде 700 млн, що становитиме 10% від загальної кількості мобільних пристроїв у світі.


  bu3eodhe.jpgТакі підрахунки Berg Insight і MasterCard у доповіді "Платіжні технології 2012-2016. Сьогодення та майбутнє" оприлюднила Асоціація регіональних банків.

  Організація навела прогнози консалтингових компаній щодо того, як розвиватиметься технологія NFC (Near Field Communacation - комунікація ближнього поля), яка дозволяє використовувати мобільний телефон як банківську карту.

  Фахівці Gartner вважають, що розвиткові NFC у найближчі роки сприятиме її установка за замовчуванням у мобільних телефонах і смартфонах. За їх прогнозами, ця технологія вступить у комерційну фазу не раніше 2016-го року, а вже до 2017-го року може зайняти до 54% ринку мобільних платежів. На той час, за підрахунками експертів, його обсяг становитиме $1,3 трлн.

  Втім, фахівці Gartner вважають, що застосування NFC не буде безперешкодним. Його гальмуватимеме конфлікт інтересів учасників, галузевої конкуренції та відсутності єдиних стандартів.

  Наприклад зараз, інформує Асоціація, немає чіткої і зрозумілої для всіх зацікавлених у NFC-технології сторін бізнес-моделі.

  Окрім цього, серед чинників, які перешкоджають розвитку технології, компанія Forrester Research називає високу вартість апаратних і програмних інфраструктурних рішень та небажання роздрібних підприємств інвестувати в їхній розвиток. Зараз пристрої з NFC-чіпами не випускають масово, через те, що на них ніби немає попиту.

  Зазначимо, що сьогодні у світі є близько 6,5 млрд мобільних пристроїв. Із них лише у 100 млн вбудовані безконтактні чіпи NFC. Їх мають деякі моделі Nokia, Samsung і LG. Apple використовувати чіпи у своїх смартфонах поки що не планує.

  Фахівці роблять висновки, що до 2016-го року телефонів із NFC-чіпами буде 700 млн, що становитиме 10% від загальної кількості мобільних пристроїв.

  Масовою технологія NFC, за прогнозами експертів, стане не раніше 2022-го року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
captcha

теги форматування

додати смайли
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми