IT технології та телекомунікації Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

Дуров зароблятиме 45 % з угоди на біржі "Вконтакте"

 • Джерело: business-tv.com.ua.  → Ключові теги: ВКонтакте, Дуров, IT-технології

  Від сьогодні в соцмережі "ВКонтакте" спільноти, що мають понад 100 тис. підписників отримали доступ до рекламної біржі.


  durov.jpg

  Зараз біржа працює у відкритому бета-тесті. Для початку роботи у спільноти має бути денне охоплення не менше 100 тисяч користувачів, до кінця року доступ до біржі з'явиться у всіх.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВКонтакте вирішив заробляти на спільнотах

  "Нова рекламна платформа надає рекламодавцям простий і прозорий доступ до тисяч спільнот "ВКонтакте" для розміщення рекламних дописів. Ціни на розміщення формуються ринком і встановлюються адміністраторами груп чи публічних сторінок", — ідеться в повідомленні компанії.

  Інформацію про нові пропозиції можна отримувати поштою або SMS. Адміністратор може анонімно обговорити з рекламодавцем зміни у змісті посту. Для кожного поста є статистика по переходах, охопленням передплатників, зворотного зв'язку.

  Комісія майданчика становитиме близько 45%, куди будуть внесені всі витрати на утримання і розвиток сервісу, премії і бонуси рекламним агентствам, знижки великим рекламодавцям.

  Із введенням прогресивної шкали, комісія для невеликих співтовариств буде істотно знижена. При цьому адміністраторам буде перераховуватися вся сума, зазначена в заявці на розміщення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми