IT технології та телекомунікації Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

Facebook може влетіти на багатомільярдні штрафи

 • Джерело: businessua.com.

  Найпопулярнішій соцмережі у світі Facebook погрожує судовий процес за звинуваченням у моніторингу змісту приватних повідомлень користувачів. Facebook буцімто використовував інформацію, що містилася у тих повідомленнях, для власної вигоди.
  До суду на Facebook подали Метью Кемпбел та Майкл Герлі, які стверджують, що дані, які збирали фахівці мережі, не були призначені лише для так званого “профілювання” користувачів.

  Речник Facebook каже, що звинувачення не мають жодного підґрунтя, і компанія захищатиме свою репутацію.

  У матеріалах, поданих до суду, цитується швейцарська безпекова фірма High-Tech Bridge, яка дійшла висновку, що програмісти Facebook переглядають зміст приватних повідомлень і, зокрема, інтернетні посилання, що в них містяться.

  Позивачі намагаються добитися судового рішення за яким Facebook не зможе й надалі здійснювати подібний моніторинг. Позивачі вимагатимуть грошової компенсації від соцмережі у розмірі 100 доларів за кожен день, коли такий моніторинг здійснювався. Позивачі кажуть, що такі дії є порушенням Акту про приватність в електронних засобах комунікацій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми