IT технології та телекомунікації Автор: Ната Друкувати

Facebook вніс значні зміни для користувачів

 • .  → Ключові теги: Facebook, ІТ-технології

  Соціальна мережа Facebook внесла значні зміни у свій функціонал, додавши можливість перегляду спільних для двох користувачів друзів, інтересів, фото та подій.


  facebook-friendship-pages14copy.jpgВід сьогодні користувачі Facebook можуть побачити те, як вони пов'язані з другом або родичем на спеціальній сторінці друзів Friendship Pages. Нововведення допоможе зрозуміти, що спільного є у користувача з іншими.

  Нові сторінки друзів, подібно до Timeline на головній сторінці користувача, будуть автоматично заповнюватися подіями, фото, лайками, спільними друзями і статусами, якими поділилися близькі люди.

  На Friendship Pages знаходитимуться повідомлення, якими користувач обмінювався з певною людиною, їхні спільні друзі, події, які вони разом відвідали і фото, де користувачі відмічені разом. Також нова функція дозволить довідатись, як саме пов'язані з цією особою інші.

  Для того, щоб переглянути цю інформацію, необхідно зайти на сторінку друга, клацнути на іконці "Налаштування" і обрати меню See Friendship ("Побачити друзів"). Представники Facebook зазначають, що інформація, яка відображатиметься на цій сторінці, залежатиме від налаштувань приватності кожного користувача.

  Розробники розпочали активацію нової функції вчора.

  Поки що користувачі не мають можливості заблокувати створення такої сторінки з інформацією про їхні спільні з іншими інтереси та друзів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми