IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати Коментарів: 1

Київстар та МТС фактично підтвердили нереальність виконання закону про SIM-картки

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Київстар, МТС

  Вчорашнє рішення Верховної Заради України про фактичну заборону анонімного продажу SIM-карток населенню, застало, схоже, зненацька два мобільних гіганта України - Київстар і МТС.


  25_0.jpg

  Вони вже з великою долею скептицизму поставилися до такого рішення парламенту. Іншими словами, цей закон де-факто передбачає контрактні відносини всіх без винятку абонентів мобільного зв'язку.

  Головний юрист Київстару вже заявив, що позиція його компанії однозначна - президент Янукович повинен накласти вето на цей закон. Позиція компанії сьогодні буде передана в адміністрацію президента.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три головні мобільні оператори України синхронно підвищили тарифи

  Водночас, в компанії МТС вважають, що обов'язковий продаж стартових пакетів за паспортами обмежить доступність послуг мобільного зв'язку.

  У компанії заявили, що на сьогоднішній день переважна більшість абонентів (близько 90%) є абонентами передплаченого зв'язку, відповідно, вони не укладають договори з операторами.

  ”Вся наша система продажів і обслуговування абонентів організована з урахуванням такої структури попиту. Поки у нас не було часу детально проаналізувати зміст законопроекту, але вже зараз виникає багато запитань. Зокрема, як обслуговувати населення сіл і невеликих населених пунктів, де немає операторських магазинів? Обов'язковий продаж стартових пакетів за паспортами обмежує доступність послуг, за якими, наприклад, сільським жителям доведеться їхати в місто. І навіть у місті стартовий пакет буде купити не так просто, як зараз. Операторам доведеться повністю перебудовувати систему продажів, яка складалася на ринку роками. це потребує часу і додаткових витрат", - зазначають у компанії.

  Крім того, на думку компанії, навіть впровадження даної норми не виключає можливості для бажаючих придбати пакет анонімно, обійшовши цю умову.

  "Як показує досвід зарубіжних країн, скрізь, де використовується така система, існує і чорний ринок, де легко можна купити стартовий пакет за підробленими документами або на чуже ім'я. Просто коштує він дорожче", - констатують у компанії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.

Коментарі


 • враньё!!!!!!!!!!!! в россии давно продаются симки по паспорту и никакого ограничения количества абонентов нет. а еще нужно и имеющиеся симкарты зарегистрировать

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми