Наприкінці жовтня вже була інформація про вихід годинникофона AirOn Connect, але тільки зараз стали відомі всі технічні характеристики цього гаджету.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Колишні співробітники Nokia зробили власний смартфон
З особливостей гаджета виробник відзначає можливість роботи як в парі зі смартфоном на ОС Android , iOS або Windows Phone , так і як самостійного телефону.
Присутні два модуля Bluetooth 3.0 , завдяки чому часофон сполучається одночасно і зі смартфоном , і з гарнітурою.
AirOn Connect має один слот для SIM-карти і працює в мережах GSM 850/900/1800/1900, дисплей -1.54 дюйма, 240x240, резистивний.
Є підтримка різних мультимедіа файлів , слот для MicroSD і камера на 0.3 МП. Ємність вбудованої Li -Pol батареї - 400 мАг, обіцяють до 2.5 годин в режимі розмови, і до 200 годин у режимі очікування.
Габарити: 42x43x13.7 мм, вага - 83 р.
Гаджет вже у продажу за 1500 грн.
Нагадаємо, раніше "Бізнес" писав, що у продаж надійшла ручка-сканер.