IT технології та телекомунікації, Фото Автор: Ната Друкувати

Планшети Apple розпізнаватимуть власника за очима та відбитками пальців(ФОТО)

 • Джерело: ipress.ua.  → Ключові теги: Apple, ІТ-технології

  Управління США з патентів і торгових марок оприлюднило патентну заявку компанії Apple на засоби і методи для забезпечення доступу до внутрішніх компонентів (Devices and Methods for Providing Access to Internal Component).


  appleua_com.jpgЙдеться про інструменти біометричної ідентифікації користувачів портативних пристроїв Apple, зокрема планшетних комп'ютерів і комунікаторів.

  Apple пропонує встановлювати за дисплеєм пристроїв спеціальні датчики, такі як дактилоскопічний сенсор, детектори близькості та освітленості, матрицю для захоплення зображення тощо.

  За їх допомогою портативні пристрої зможуть ідентифікувати користувача за відбитками пальців, райдужною оболонкою ока, формою обличчя тощо.

  apple_4dbb5.jpg

  Як приклад у компанії наводять вдосконалену систему відключення блокування slide-to-unlock, коли під час пересування пальця від однієї точки сенсорного екрана до іншої гаджет зніматиме відбиток і порівнюватиме його з тими, що є у його пам'яті.

  Про можливі терміни практичної реалізації цих розробок Apple поки що не повідомляє.

  Зазначимо, що функцію розпізнавання людей вже підтримує останній iPhone компанії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми