Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати Коментарів: 7

У Києві вкотре піднімуть ціни на проїзд у громадському транспорті


Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.

Коментарі


  • Чому цей Костюк ще й досі у заступниках? Кличко пригрів махрового регіонала? Цю падлюку треба гнати з міста геть!


  • Идиоты! Нельзя повышать стоимость проезда в наземном транспорте, маршрутчики заберут последнего платного пассажира! А вот в метро можно поднять и больше 3 грн, они работают как положено.


  • Так в цьому же і справа! Більше половини маршруток вже Київпастранса частина маршрутів працює на керівницво міста і жалюгідна частина це на недоходних маршрутах приватні підприємці, яких потроху вичавлюють. Щось не помітно щоби Кличко боровся із корупцією. Чи-то вже вона ним керує?...


  • Бред! Как раз частников и надо гнать с рынка перевозок! Именно частники окупировали прибыльные маршруты, оставив Киевпасстрансу льготников. Плюс, частники не платят налог с прибыли, а только набивают карманы.


  • Пільговиків маршрутки не возять, так що брєд у вас шановний. А щоби платили налоги, треба жорсткий контроль за перевізниками. З маршруток Київпастранса гроші також не надходять до місцевого бюджету, осідаючи у карманах пана Ламбуцького. А чого це ви так захищаєте київпастранс? Теж рильце у пушку?


  • Я защищаю Киевпасстранс потому что это комунальное предприятие, которое исправно платит налоги. Если у Вас есть факты оседания платы за проезд в карманы руководителей - предоставьте их. А частников надо гнать и чем быстрее, тем лучше.


  • За одну тільки реконструкцію швидкісного трамваю керівництво Київпастрансу повинно сидіти пожиттєві терміни. А ще є багато чого. І не кажіть про податки це смішно. Ви або проплачений троль або працівник Київпастрансу що в принципі одне й теж.

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми