Транспорт та авто Автор: юсамусенко Друкувати

Росія: Автоваз звільнить ще 1000 менеджерів

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Автоваз, авто

  "АвтоВАЗ" повідомив своїх працівників про скорочення 1100 осіб. Під звільнення потраплять керівники, спеціалісти та службовці.

  1667a374093d83f566d35e9fd3970f-thumb-963x542-crop.jpg (50.34 Kb)

  Таким чином, автовиробник планує скоротити 11 відсотків своїх менеджерів, загальна чисельність яких становить 10 тисяч осіб.

  Наказ про скорочення ще не підписаний. Є ймовірність, що кількість звільнених може бути зменшена, хоча в жовтні 2014-го глава "Автовазу" Бу Андерссон пообіцяв зовсім не проводити скорочень в 2015 році. Передбачається, що тим, хто погодиться покинути підприємство за угодою сторін, виплатять від трьох до п'яти місячних окладів. Середня зарплата менеджерів на "Автовазі" становить 30 тисяч рублів. Таким чином, скоротивши 1100 управлінців, компанія зможе заощадити 400 мільйонів рублів в рік.

  Причиною для чергових скорочень стала ситуація на російському автомобільному ринку: продажі "Автовазу" за підсумками 2014 року зменшилися на 15 відсотків, а ринок впав на 10,3 відсотка. При цьому скорочувати кількість робочих "АвтоВАЗ" поки не планує.

  У 2014 році Волзький автозавод скоротив близько 13 тисяч осіб, хоча спочатку керівництво підприємства планував звільнити 7,5 тисячі працівників. Останні скорочення складу менеджерів датуються вереснем 2014-го: тоді стало відомо про те, що покинуть компанію 700 співробітників, що займають керівні посади.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми