Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

З якого віку можна возити дитину на передньому сидінні?

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: авто

    Ще 20-25 років тому на передньому сидінні автомобіля могли їздити діти будь-якого віку – чи це одномісячний малюк, чи дитина десяти років – і ніхто не міг це заборонити. Це пояснюється досить просто: засобів безпеки (принаймні в нашому розумінні) тоді практично не було. Ті ж ремені безпеки з’явилися не так давно, а про подушки безпеки і говорити нічого.

    08_x_de65a1ef.jpg (56.78 Kb)

    Але з часом багато країн світу почали забороняти перебування дітей на передньому сидінні, завдяки чому було збережено сотні тисяч життів.

    То з якого віку?

    Згідно з чинними Правилами дорожнього руху, перевезення дітей на передньому пасажирському сидінні можливе, але з деякими застереженнями.

    * Якщо дитині не виповнилося 12 років, то потрібно використовувати спеціальні захисні засоби – "трикутники". Наприклад, для дітей вагою до 36 кілограм – автомобільні крісла, що підбираються за зростом, вагою, і т. д.
    * Якщо дитина старша 12 років, то вона має право використовувати звичайний ремінь безпеки.

    Засоби для утримання

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Єшка" від Mercedes - економічна та автономна

    До таких засобів можна віднести:

    * подушки;
    * автокрісла;
    * бустери;
    * ремені.
    Вимога до таких пристроїв всього одна – вони повинні враховувати вік і біометричні показники дитини. Тому батьки зобов’язані адекватно підібрати захист.
    * Згідно з правилами перевезення, небезпечно садити дорослу дитину в крісло для малюка, так само як пристібати грудну дитину звичайним ременем.
    * Конструкція фіксується так, щоб при непередбачуваних обставинах мінімізувати травматизм дитини, скувати рухливість її тіла.
    * Для дітей старших 12 років потреби у використанні спеціальних утримуючих крісел немає. Використовується звичайний ремінь.

    Де краще встановлювати такі засоби?

    За статистикою, переднє крісло небезпечніше, тому автокрісла бажано монтувати на задньому сидінні, а саме – по центру. Все можна пояснити фізіологією дитини: в такому положенні різка зупинка не буде настільки небезпечною для здоров’я і ніжних м’язів шиї.

    Подушка безпеки відмикається зовсім, оскільки наслідки її спрацювання можуть бути досить непередбачуваними. Діти, старші 4 років, сідають обличчям вперед, тому подушку краще вже не відмикати.
    Поширена помилка – перевозити дитину на руках у дорослого! Цього робити не можна, оскільки при аварії дорослий просто придавить дитину своєю вагою. Не варто розраховувати на шанс її втримати.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми