Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Нові штрафи на дорозі – 510 грн

 • Джерело: fakty.ictv.ua.  → Ключові теги: авто, ДАІ, штрафи

  Радник глави МВС Антон Геращенко повідомив, що сьогодні на розгляд Верховної Ради виноситься пакет законів про реформування органів внутрішніх справ.

  2423_20140530160409.jpg (66.54 Kb)


  Зокрема, за його словами, на вечірньому засіданні депутати мають розглянути зміни до низки законодавчих актів "щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху".

  "Внесення змін до низки законів про безпеку дорожнього руху введе в дію європейські підходи в галузі автоматичної фото /відеофіксації порушень правил дорожнього руху, можливість перегляду факту самого правопорушення через Інтернет, можливість отримувати повідомлення про вчинення правопорушення через електронну пошту або через sms-повідомлення", – написав він у Facebook.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Україну прибула найекстравагантніша автоновинка року

  За його словами, цим же законом ліквідується так звана "вилка" у нарахуванні штрафів за порушення ПДР.

  "Розмір штрафу більше не буде варіюватися, що виключить можливість будь-якого тиску на водія через пропозицію заплатити "на лапу", щоб знизити розмір штрафу. Тобто, там де раніше була "вилка" штрафу від 255 до 510 гривень – буде встановлена єдина ставка – 255 гривень.

  Причому розмір штрафу буде встановлений за мінімальним існуючим на сьогодні рівнем, що особливо важливо в умовах економічної кризи і різкого зниження доходів громадян", – розповів Геращенко.

  Крім того, "якщо громадянин буде зупинений поліцейським патрулем за порушення ПДР на дорозі, і він згоден з тим, що вчинив правопорушення, то він може заплатити штраф на місці своєю кредитною карткою через мобільний термінал, а сума штрафу буде вдвічі меншою, ніж якби оплачувати штраф пізніше", зазначив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми