Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Закон про автоматичну фіксацію правопорушень приречений на провал

 • Джерело: autopalace.com.ua.  → Ключові теги: авто, ПДР, штрафи

  При цьому Законі автоматична фіксація правопорушень не запрацює ніколи.

  7956_20140530160409.jpg (66.54 Kb)


  14 липня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №2562, спрямований, в основному, на впровадження автоматичної фіксації правопорушень на дорогах України.

  На недоліки цього законопроекту вказували практично усі експерти. АЛЕ, на жаль, депутати не прислухалися до застережень.

  Більше того, до другого читання вони внесли правки, які взагалі можуть поставити “жирний хрест” на автоматичній фіксації.

  Цитую:
  “У разі, коли право володіння та користування транспортним засобом було передане іншій особі за договором найму (оренди), лізингу, прокату або за іншою підставою відповідно до закону чи договору, адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованого в автоматичному режимі, неце особа, яка володіє та користується таким транспортним засобом”.

  Моделюю ситуацію!

  Будучи власником транспортного засобу, я укладаю фіктивний договір його оренди з якою-небудь фізичною особою – нерезидентом України. У мене, наприклад, для цього є родичі, що мешкають за межами України.

  При отриманні “листів щастя” я направлятиму копію договору оренди в поліцію. І нехай розбираються з моїми родичами, багато з яких в Україні жодного разу не були.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні почнуть збирати нову іномарку (фото)

  А я і далі зможу безкарно порушувати швидкісний режим, нескінченну кількість разів, і без всяких наслідків.Тим паче, що достовірність персональних даних мого “орендаря” нікого, окрім мене, цікавити не може. Так що ним може бути хто завгодно, навіть людина з ім’ям Арсеній Яценюк.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми