Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

В Україні запропонували не штрафувати на поганих дорогах

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: авто, дороги, штрафи

  Однак це буде стосуватися тільки штрафів, які будуть формуватися камерами автоматичної фіксації порушень. Депутати зазначають, що нинішній стан автомобільних доріг настільки поганий, що часом водії змушені порушувати вимоги розмітки. Своє рішення проблеми вони пропонують у законопроекті №3130 від 17.09.2015.

  2580_88923608.jpg (40.56 Kb)


  "Пересування по розбитих дорогах транспортних засобів часто змушує їх водіїв відступати від правил дорожнього руху, у зв'язку з необхідністю об'їзду по зустрічній смузі (виїзд на які заборонений) вибоїн і ям, перетином у населених пунктах подвійної осьової лінії із-за неможливості об'їхати транспортні засоби, припарковані у заборонених місцях", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Chery показав новий "бюджетний" кросовер

  Документ пропонує кілька змін і доповнень в Кодекс про адміністративні правопорушення. Серед іншого депутати пропонують притягати до відповідальності лише тих водіїв, чиї порушення зафіксовані камерами на дорогах, які відповідають всім стандартам України. За порушення, зафіксовані камерами на дорогах, що не відповідають стандартам, адміністративної відповідальності не буде.
  Крім того, депутати пропонують додати стан автодороги до списку всіх обставин, які необхідно розглянути при винесенні постанови про адміністративну відповідальність.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми