Транспорт та авто Автор: admin Друкувати

Відкриваємо бізнес оренди автомобілів

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: оренда авто

  Якщо Ви збираєтеся займатися власною справою і у Вас для цього є необхідний стартовий капітал, зверніть увагу на такий бiзнес, як здача в оренду автомобілів. Прокат автомобілів на сьогоднішній день користується величезною популярністю, зверніть увагу на компанії, які вже мають в цьому певний досвід httр://svcar.ua/uslugi/arenda-avto-s-pravom-vykupa. Це дуже зручна послуга для тих, у кого транспорт перебуває на ремонті або ж його взагалі немає.

  arenda-avtomobilya.jpg (143.06 Kb)

  На думку скептиків, сучасний ринок, повністю поділений потужними корпораціями, вже не має вільних місць для бажаючих займатися підприємницькою діяльністю. Зовсім інша думка у бувалих бізнесменів, які багато побачили товарно-грошових відносин і які можуть робити грoші з чого завгодно. За їх твердженням, світ бiзнесу не має меж і завжди можна до нього потрапити зі своїми бiзнес-ідеями.

  Кожній людині в житті надається шанс, щоб він мав можливість досягти бажаної мети. Не є винятком і цей бiзнес.

  На відміну від країн, де розвинена екoноміка, в нашій державі, ринок прокату транспорту заповнюється повільно і сьогодні займає, приблизно, 40% попиту на цю послугу. Тому, можна сказати, що в даній сфері немає жорсткої конкуренції. Будь-який бажаючий може поступово розширювати бiзнес з оренди автомобілів.

  Якщо говорити про цифри, то можна сказати, що прибутковість даного бiзнесу цілком може забезпечити добова оренда дорогого автомобіля за 80 доларів. За прокат дешевої машини, беруть приблизно 30 $. Таким чином, основний дохід отримують від забезпечених клієнтів, які здатні орендувати хороші автомобілі.

  Напевно у багатьох виникне питання, - навіщо людям, які мають можливість мати свою машину, брати автомобіль в оренду? У житті трапляються різні ситуації, коли потрібно вдатися до оренди авто. Наприклад, коли поламався свій транспорт, і поки його будуть ремонтувати, потрібна машина. У бізнесменів на рахунку кожна хвилина, і вони готові заплатити будь-які грoші, щоб взяти автомобіль в оренду. Або ж до нас в країну приїжджають іноземні туристи, яким потрібен автомобіль, щоб вільно, ні від кого не залежно знайомитися з визначними пам'ятками. Буває, що транспорт потрібний всього на кілька годин, а наймання таксі буде коштувати не дешево.

  Якщо захочете організовувати власний парк автомобілів на прокат, віддавайте перевагу імпортним машинам, не дивлячись на дорогі запчастини і дорогий сервіс. Термін служби у них буде більше, а значить для Вас вони обійдуться дешевше і вигідніше.

  Не секрет, що бiзнес по здачі автомобілів в оренду, вимагає значних грошей, але якщо грамотно скласти бізнес-план, можна окупити витрати за короткий термін і надалі отримувати пристойний прибуток.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми