Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

У Європі відмовляються від бензинових авто

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто

  Багато людей, які працюють в автомобільній промисловості, вважають, що 2017 рік буде визначальним для електричних автомобілів, і цей напрям отримає критичний імпульс, але тільки не в США.

  5980_77699_w_700.jpg (50.04 Kb)


  Посилення регулювання викидів у Китаї і Європі не залишає глобальним автовиробникам і споживачам іншого вибору, крім як схвалювати гібридні транспортні засоби, стимулюючи інвестиційне зростання, заявили топ-менеджери галузі, які зібралися в Детройті минулого тижня на щорічному автошоу.

  У Європі «зелені» автомобілі несуть вигоду споживачам все більше і більше завдяки субсидіям, податковим пільгам, в той час як власники автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння стикаються з наростаючим пресингом, включаючи обмеження на водіння і паркування транспортного засобу.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що можна собі дозволити, маючи в кишені 1$

  Китай, що бореться з катастрофічним рівнем забруднення в великих містах, агресивно просуває гібридні автомобілі за допомогою політики «батога і пряника», що поєднує великі інвестиції і створення фондів для наукових досліджень, а також субсидування, з прийняттям нормативних актів, що забороняють використання бензинових і дизельних автомобілів у великих містах.

  Разом з тим керівники індустрії заявили в Детройті, що, незважаючи на сповільнення, виробництво електромобілів в США буде розвиватися, бо не можна відставати від Китаю і Європи, які просуваються вперед завдяки стимулюванню продажів гібридних автомобілів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми