Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Кабмін запровадить зміни швидкісного режиму у ПДР

  • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: ПДР

    Наступного тижня Кабінет міністрів на своєму засіданні розгляне питання зміни правил дорожнього руху (ПДР), що стосуються зниження максимально допустимої швидкості в населених пунктах до 50 км/год.

    9723_avtomobili-bu.jpg (65.64 Kb)

    Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України в 2014-2015 рр., експерт в сфері транспорту та інфраструктури Олександр Кава.

    «Весь пакет документів вже перебуває в Кабміні і буде винесений на затвердження під час чергового засідання уряду», – розповів Олександр Кава.

    Нагадаємо, в липні Мінінфраструктури схвалило без змін проект постанови КМУ про внесення змін до п. 12.4 ПДР, в якому рух транспортних засобів в населених пунктах обмежується до 50 км/год. Мета цих змін – наблизити українське законодавство до європейських стандартів і знизити кількість аварій.

    Згідно з проектом постанови, з 23:00 до 6:00 рух транспортних засобів в населених пунктах буде дозволено на швидкості не більше 60 км/год.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційні подробиці нової пенсійної реформи

    Експерти вважають, що нововведення може обернутися багатокілометровими заторами. Щоб уникнути цього, київській владі доведеться скоріше визначити список вулиць, де дозволений швидкісний режим. Таке право є у КМДА і зараз, просто ним не користуються, встановлюючи однакову швидкість і на вузькій крутій Трьохсвятительській, і на проспекті Возз’єднання або Столичному шосе, де шість смуг і немає пішохідних переходів.

    За словами Олександра Кави, межа в 50 км/год – це норма всіх європейських міст. Однак там є вулиці, де можна їздити зі швидкістю 80 км/год і навіть 100 км/год.

    «Швидкісний режим можна встановити по всій осі руху північ-південь, через Столичне та Наддніпрянське шосе, а також проспекти Бажана, Возз’єднання. Інакше при швидкості 50 км/год істотно обмежиться пропускна спроможність цих транспортних артерій», – розповів Олександр Кава.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми