Транспорт та авто, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Позбавляти водійських прав будуть по-новому

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: аліменти

  Верховна Рада прийняла закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості по сплаті аліментів".

  8113_793108.jpg (37.99 Kb)


  За відповідний законопроект №7277 у другому читанні і в цілому c поправками проголосували 294 народних депутата.

  Як наголошується в пояснювальній записці до документа, законопроект спрямований на забезпечення належного виконання рішень про стягнення аліментів.

  Закон передбачає впровадження нових методів примусового виконання рішень, які можуть застосовуватися до боржника, у якого є заборгованість по сплаті аліментів більше, ніж за шість місяців (тимчасове обмеження боржника у праві управління транспортними засобом, тимчасове обмеження боржника у праві користування зброєю, тимчасове обмеження боржника в право полювання).

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсії пересічного українця збільшилися на 40%

  Крім того, передбачено впровадження нового виду адміністративного стягнення у вигляді соціальних робіт, які полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час платних суспільно корисних робіт, вид яких визначатимуть органи місцевого самоврядування.

  Крім того, запропоновано встановити, що в разі наявності заборгованості зі сплати аліментів у розмірі, який сукупно перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, питання тимчасового виїзду дитини за межі України на термін, що перевищує один місяць, самостійно вирішує той з батьків, з яким рішенням суду визначено місце проживання дитини.

  Як відзначають автори законопроекту, статистичні дані щодо виконання судових рішень про стягнення аліментів свідчать про те, що за станом на01 вересня 2017 року на виконанні в органах Державної виконавчої служби знаходиться 539 тис. Виконавчих документів про стягнення аліментів.

  При цьому, кількість виконавчих проваджень, за якими сума заборгованості сукупно перевищує суму платежів за 3 місяці, налічує 91,8 тис. (17%).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми