Транспорт та авто, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Позбавляти водійських прав будуть по-новому

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: аліменти

  Верховна Рада прийняла закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості по сплаті аліментів".

  8113_793108.jpg (37.99 Kb)


  За відповідний законопроект №7277 у другому читанні і в цілому c поправками проголосували 294 народних депутата.

  Як наголошується в пояснювальній записці до документа, законопроект спрямований на забезпечення належного виконання рішень про стягнення аліментів.

  Закон передбачає впровадження нових методів примусового виконання рішень, які можуть застосовуватися до боржника, у якого є заборгованість по сплаті аліментів більше, ніж за шість місяців (тимчасове обмеження боржника у праві управління транспортними засобом, тимчасове обмеження боржника у праві користування зброєю, тимчасове обмеження боржника в право полювання).

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсії пересічного українця збільшилися на 40%

  Крім того, передбачено впровадження нового виду адміністративного стягнення у вигляді соціальних робіт, які полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час платних суспільно корисних робіт, вид яких визначатимуть органи місцевого самоврядування.

  Крім того, запропоновано встановити, що в разі наявності заборгованості зі сплати аліментів у розмірі, який сукупно перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, питання тимчасового виїзду дитини за межі України на термін, що перевищує один місяць, самостійно вирішує той з батьків, з яким рішенням суду визначено місце проживання дитини.

  Як відзначають автори законопроекту, статистичні дані щодо виконання судових рішень про стягнення аліментів свідчать про те, що за станом на01 вересня 2017 року на виконанні в органах Державної виконавчої служби знаходиться 539 тис. Виконавчих документів про стягнення аліментів.

  При цьому, кількість виконавчих проваджень, за якими сума заборгованості сукупно перевищує суму платежів за 3 місяці, налічує 91,8 тис. (17%).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми