Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Названо найпопулярніші авто в ЄС

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: авто

  Продажі автомобілів у Європейському союзі в листопаді 2017 року продовжили зростання тими ж темпами, що і в жовтні, на тлі сприятливих економічних умов, йдеться в повідомленні Європейської асоціації виробників автомобілів (ACEA).

  3470_avtomobili-bu.jpg (65.64 Kb)


  Кількість зареєстрованих нових автомобілів у 27 країнах ЄС (без урахування Мальти, дані з якої відсутні) в листопаді зросла на 5,9% порівняно з тим же місяцем 2017 року – до 1 млн 216,7 тис. автомобілів. У жовтні також відзначалося підвищення на 5,9%.

  У січні-листопаді продажі в країнах ЄС зросли на 4,1%, до 14,05 млн автомобілів.

  У країнах ЄС (без Мальти), Ісландії, Норвегії та Швейцарії в жовтні було продано 1,258 машин, що на 5,8% більше, ніж роком раніше. За 11 місяців 2017 року продажі в цій групі підвищилися на 4%, до 14,493 млн машин.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отримати субсидію стане складніше

  Зростання продажів автомобілів в минулому місяці було відзначене майже на всіх основних ринках ЄС. Так, у Німеччині, яка є лідером Європи за продажами автомашин, спостерігалося збільшення на 9,4%, до 302,6 тис., у Франції, другому за величиною ринку – на 10,3%, до 180 тис. машин, в Італії – на 6,8%, до 156,3 тис., в Іспанії – на 12,4%, до 104,2 тис.

  У Великобританії, однак, знову відзначено зниження продажів у листопаді – на 11,2%, до 163,5 тис. автомобілів.

  Максимальне зростання продажів машин серед країн ЄС минулого місяця було зафіксоване в Литві (+57,4%). У Болгарії продажі підскочили на 55%, в Угорщині – на 31,4%.

  Тим часом, в Ірландії показник впав на 9%, на Кіпрі – на 12,5%.

  Лідером європейського авторинку в листопаді залишилася група Volkswagen. Її продажі в ЄС збільшилися на 5,5% – майже до 300 тис. автомобілів, проте її частка ринку зменшилася з 24,7% до 24,6%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми