Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Названо найпопулярніші авто в ЄС

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: авто

  Продажі автомобілів у Європейському союзі в листопаді 2017 року продовжили зростання тими ж темпами, що і в жовтні, на тлі сприятливих економічних умов, йдеться в повідомленні Європейської асоціації виробників автомобілів (ACEA).

  3470_avtomobili-bu.jpg (65.64 Kb)

  Кількість зареєстрованих нових автомобілів у 27 країнах ЄС (без урахування Мальти, дані з якої відсутні) в листопаді зросла на 5,9% порівняно з тим же місяцем 2017 року – до 1 млн 216,7 тис. автомобілів. У жовтні також відзначалося підвищення на 5,9%.

  У січні-листопаді продажі в країнах ЄС зросли на 4,1%, до 14,05 млн автомобілів.

  У країнах ЄС (без Мальти), Ісландії, Норвегії та Швейцарії в жовтні було продано 1,258 машин, що на 5,8% більше, ніж роком раніше. За 11 місяців 2017 року продажі в цій групі підвищилися на 4%, до 14,493 млн машин.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отримати субсидію стане складніше

  Зростання продажів автомобілів в минулому місяці було відзначене майже на всіх основних ринках ЄС. Так, у Німеччині, яка є лідером Європи за продажами автомашин, спостерігалося збільшення на 9,4%, до 302,6 тис., у Франції, другому за величиною ринку – на 10,3%, до 180 тис. машин, в Італії – на 6,8%, до 156,3 тис., в Іспанії – на 12,4%, до 104,2 тис.

  У Великобританії, однак, знову відзначено зниження продажів у листопаді – на 11,2%, до 163,5 тис. автомобілів.

  Максимальне зростання продажів машин серед країн ЄС минулого місяця було зафіксоване в Литві (+57,4%). У Болгарії продажі підскочили на 55%, в Угорщині – на 31,4%.

  Тим часом, в Ірландії показник впав на 9%, на Кіпрі – на 12,5%.

  Лідером європейського авторинку в листопаді залишилася група Volkswagen. Її продажі в ЄС збільшилися на 5,5% – майже до 300 тис. автомобілів, проте її частка ринку зменшилася з 24,7% до 24,6%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми