Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Українці почали відмовлятися від б/у авто

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто

  Продажі нових легкових автомобілів у січні поточного року зросли на 40,6% в порівнянні з тим же місяцем 2017 року, до 6,62 тис. од., що стало новим посткризовим рекордом для цього місяця.

  34_avtomobili-bu.jpg (65.64 Kb)

  За оцінкою аналітиків, такому стрімкому зростанню продажів сприяла курсова “лихоманка”, що змусила споживачів швидше приймати рішення про купівлю автомобілів, які дорожчали повільніше, ніж змінювався курс долара.

  “До того ж, багато замовлень на авто були зроблені ще до Нового року, а в січні вже закривалися самі угоди”, – додають вони.

  Лідером, як і в торішньому січні, стала Toyota, яка майже подвоїла продажі і зайняла 14% ринку. Renault стабільно утримує друге місце (частка 8,9%), але буквально за крок від нього – Volkswagen (8,7%).

  Нарощує продажі Skoda (четверта сходинка рейтингу) і Nissan (п’ята), майже вдвічі збільшила продажі Mazda.

  Але 3-разове зростання демонструє узбецький бренд Ravon. Цей бренд в січні вже став №8 в Україні, хоча ще рік тому був у “хвості” другої двадцятки.

  Триразове зростання продажів узбецького бренду Ravon дозволить йому вийти на восьму позицію в рейтингу, тоді як в січні-2017 він був тільки 17-м.

  За даними AUTO-Consulting, з преміум-брендів на перше місце в січні вийшла Audi, яка наростила продажі майже втричі, що дозволило бренду закріпитися в Топ-10 українського ринку.

  Найпопулярнішою моделлю став Volkswagen Golf, але буквально з різницею в кілька машин за ним іде Toyota RAV4, а також новинка січня – нова Toyota Camry, яка тільки нещодавно з’явилася в Україні.

  Згідно з оприлюдненою аналогічною статистикою асоціації “Укравтопром”, реєстрації нових легкових автомобілів у січні зросли на 37%, до 6,6 тис. од.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз цін на м'ясо на 2018 рік

  Трійка лідерів аналогічна – Toyota з 941 авто і зростанням до січня-2017 на 91%, Renault (589 авто, приріст 21%), Volkswagen (576 од., “Плюс” 30%).

  Водночас на четверту позицію асоціація виводить Nissan (447 авто), а на п’яту Skoda (438 од.).

  За даними асоціації, автомобілем місяця також став Volkswagen Golf, який придбали 318 автомобілістів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми