Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Автопром України занурився в найтяжчу кризу

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: авто

  Ще в 2008 році автотранспорт виробництва України займав 42 відсотки первинного ринку, а в 2017 році цей показник знизився до 7 відсотків.

  58_1524051650_561388ds-960.jpg (110.98 Kb)


  В Україні працюють лише 7 з 12 автоскладальних заводів.

  У легковому сегменті були втрачені потужності з виробництва близько 135 тисяч транспортних засобів щорічно. 10 років тому національний автопром, в який було інвестовано близько 1 мільярда доларів, створював до 4% ВВП країни і забезпечував до 900 мільйонів доларів валютних надходжень за рахунок експорту. В асоціації підкреслили, що падіння виробництва - це ж не тільки скорочення кількості працюючих заводів, але і втрата робочих місць, обсягів податків, що надходять до державної скарбниці.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд назвав курс долара на найближчі три роки

  10 років тому в галузі було зайнято близько 37 тисяч українців, зараз в автомобільній промисловості працюють тільки 8 тисяч осіб. Все це в кінцевому підсумку призвело до величезних боргів. Наприклад, ЗАЗ на сьогоднішній день повинен банкам 24 мільйони доларів і 3 мільярди гривень, при цьому підприємство практично не працює.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми