Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Автопром України занурився в найтяжчу кризу

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: авто

  Ще в 2008 році автотранспорт виробництва України займав 42 відсотки первинного ринку, а в 2017 році цей показник знизився до 7 відсотків.

  58_1524051650_561388ds-960.jpg (110.98 Kb)


  В Україні працюють лише 7 з 12 автоскладальних заводів.

  У легковому сегменті були втрачені потужності з виробництва близько 135 тисяч транспортних засобів щорічно. 10 років тому національний автопром, в який було інвестовано близько 1 мільярда доларів, створював до 4% ВВП країни і забезпечував до 900 мільйонів доларів валютних надходжень за рахунок експорту. В асоціації підкреслили, що падіння виробництва - це ж не тільки скорочення кількості працюючих заводів, але і втрата робочих місць, обсягів податків, що надходять до державної скарбниці.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд назвав курс долара на найближчі три роки

  10 років тому в галузі було зайнято близько 37 тисяч українців, зараз в автомобільній промисловості працюють тільки 8 тисяч осіб. Все це в кінцевому підсумку призвело до величезних боргів. Наприклад, ЗАЗ на сьогоднішній день повинен банкам 24 мільйони доларів і 3 мільярди гривень, при цьому підприємство практично не працює.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми