Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Не змогли без допомоги України: в Росії збанкрутував завод, що випускає Ан-140

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: авіа

  У РФ збанкрутувало спільне російсько-українське підприємство, що випускало і ремонтувати літаки Ан-140. Рішення про банкрутство заводу прийняв арбітражний суд Самарської області.

  5420_an140-5.jpg (59.11 Kb)


  Арбітражний суд Самарської області у вівторок, визнано банкрутом російсько-українське СП, що випускало літаки Ан-140. ЗАТ "Спільне підприємство Міжнародний авіаційний проект-140" було створено в рамках співпраці російських та українських авіабудівників. Літаки випускалися в Самарі з 2003 року. Перший Ан російського складання "став на крило" два роки по тому. З початком військової агресії РФ проти України, анексії Криму та збройного конфлікту на Донбасі, для самарського заводу настали не найкращі часи. Українська сторона від спільного проекту з агресором відмовилася, а без неї працювати в нормальному режимі виявилося неможливо. В Україні залишилися 34 постачальника комплектуючих за проектом Ан-140, а також головне КБ "Антонов". Мінпромторг РФ навіть планував купити ліцензію на виробництво Ан-140, але переговори ні до чого не привели.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд назвав курс долара на найближчі три роки  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми