Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Що потрібно робили для отримання більших грошей на проїзд?

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: транспорт

  Пільги на проїзд окремим категоріям будуть виплачувати в підвищеному розмірі.

  8117_2a41c2ef467965cf0171b3f9aad1d6b140a0ce.jpg (.31 Kb)


  Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

  1. Для осіб, які мають право на пільги не тільки на місцевому транспорті, але також при оплаті проїзду на міжміських маршрутах, розмір щомісячної готівкової виплати збільшується на 20%.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПФ перерахував пенсії військовим

  2. Щомісячна готівкова виплата особам з інвалідністю першої групи або дітей з інвалідністю старше шести років здійснюється в подвійному розмірі.

  3. Додатково в два рази збільшуються виплати особам з інвалідністю першої та другої групи і дітям з інвалідністю старше шести років, які навчаються в закладах загальної середньої, професійної або професійно-технічної та вищої освіти, або ж проходять реабілітацію.

  «І ще раз підкреслю, що додатково органи місцевого самоврядування мають право приймати рішення про збільшення кількості поїздок і розміру суми щомісячної готівкової виплати для окремих категорій осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах », - додав віце-прем'єр.

  Він також зазначив, що в разі підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті розмір щомісячної готівкової виплати також повинен бути збільшений - з наступного місяця.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми