Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Що потрібно робили для отримання більших грошей на проїзд?

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: транспорт

  Пільги на проїзд окремим категоріям будуть виплачувати в підвищеному розмірі.

  8117_2a41c2ef467965cf0171b3f9aad1d6b140a0ce.jpg (.31 Kb)


  Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

  1. Для осіб, які мають право на пільги не тільки на місцевому транспорті, але також при оплаті проїзду на міжміських маршрутах, розмір щомісячної готівкової виплати збільшується на 20%.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПФ перерахував пенсії військовим

  2. Щомісячна готівкова виплата особам з інвалідністю першої групи або дітей з інвалідністю старше шести років здійснюється в подвійному розмірі.

  3. Додатково в два рази збільшуються виплати особам з інвалідністю першої та другої групи і дітям з інвалідністю старше шести років, які навчаються в закладах загальної середньої, професійної або професійно-технічної та вищої освіти, або ж проходять реабілітацію.

  «І ще раз підкреслю, що додатково органи місцевого самоврядування мають право приймати рішення про збільшення кількості поїздок і розміру суми щомісячної готівкової виплати для окремих категорій осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах », - додав віце-прем'єр.

  Він також зазначив, що в разі підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті розмір щомісячної готівкової виплати також повинен бути збільшений - з наступного місяця.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми