Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Що потрібно робили для отримання більших грошей на проїзд?

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: транспорт

  Пільги на проїзд окремим категоріям будуть виплачувати в підвищеному розмірі.

  8117_2a41c2ef467965cf0171b3f9aad1d6b140a0ce.jpg (.31 Kb)


  Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

  1. Для осіб, які мають право на пільги не тільки на місцевому транспорті, але також при оплаті проїзду на міжміських маршрутах, розмір щомісячної готівкової виплати збільшується на 20%.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПФ перерахував пенсії військовим

  2. Щомісячна готівкова виплата особам з інвалідністю першої групи або дітей з інвалідністю старше шести років здійснюється в подвійному розмірі.

  3. Додатково в два рази збільшуються виплати особам з інвалідністю першої та другої групи і дітям з інвалідністю старше шести років, які навчаються в закладах загальної середньої, професійної або професійно-технічної та вищої освіти, або ж проходять реабілітацію.

  «І ще раз підкреслю, що додатково органи місцевого самоврядування мають право приймати рішення про збільшення кількості поїздок і розміру суми щомісячної готівкової виплати для окремих категорій осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах », - додав віце-прем'єр.

  Він також зазначив, що в разі підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті розмір щомісячної готівкової виплати також повинен бути збільшений - з наступного місяця.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми