Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

УЗ анонсувала чергове підвищення цін на квитки

 • Джерело: kp.ua.  → Ключові теги: УЗ, квитки

  "Укрзалізниця" планує підвищити ціни на квитки на всі потяги, крім 1-го класу Інтерсіті +.

  66_175302.jpg (59.04 Kb)


  "Укрзалізниця" планує підвищити ціни на квитки на всі потяги, крім 1-го класу Інтерсіті +. Відповідний наказ знаходиться на реєстрації в Мін'юсті і передбачає двоетапний зростання тарифів по 12%.

  "На виконання консолідованого фінансового плану" Укрзалізниці "на 2018 рік, затвердженого Кабміном, розробляється проект наказу про поетапну індексацію тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні в 2018 році, - повідомляють в компанії у відповідь на запит УНН. - Зараз відповідний наказ пройшов узгодження Міністерства інфраструктури, причетних органів виконавчої влади та знаходиться на реєстрації в Міністерстві юстиції. Проектом наказу передбачено провести індексацію тарифів на перевезення пасажирів в 2 етапи по 12%. Тарифи будуть проіндексовані у всіх категоріях поїздів і вагонів, крім вагонів 1-го класу поїздів Інтерсіті +, що курсують по території України ".

  При цьому тарифи на перевезення багажу та вантажобагажу зростуть удвічі. А нові тарифи на приміські перевезення будуть встановлені за погодженням з місцевою владою.

  На думку транспортного експерта Василя Шевченка, пасажири якихось видимих ​​змін в якості обслуговування не помітять.

  - Справа в тому, що економічні обгрунтування підвищення вартості перевезень не прив'язані до власних відчуттів людей, - каже експерт. - Зміни ціни перевезень без прив'язки до якості триватимуть до тих пір, поки "Укрзалізниця" залишається традиційним монополістом і поки перевізники не конкурують між собою. До речі, це питання можна було б вирішити, пішовши по шляху більшості пострадянських країн, де інфраструктуру залишили в комунальній власності, а власниками рухомого складу є приватні перевізники.

  На думку експерта, дізнатися про зростання якості перевезень буде нескладно: зростання якості автоматично веде до збільшення пасажиропотоку. Якщо ж зростання пасажиропотоку не відбувається, значить, якість поїздок пасажирів не влаштовує. І вони вважають за краще їздити на далекі відстані на ще більш незручних маршрутках чи приватних автомобілях. А це прямий шлях до нових збитків "Укрзалізниці" і чергового підвищення вартості квитків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми