Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

УЗ анонсувала чергове підвищення цін на квитки

 • Джерело: kp.ua.  → Ключові теги: УЗ, квитки

  "Укрзалізниця" планує підвищити ціни на квитки на всі потяги, крім 1-го класу Інтерсіті +.

  66_175302.jpg (59.04 Kb)


  "Укрзалізниця" планує підвищити ціни на квитки на всі потяги, крім 1-го класу Інтерсіті +. Відповідний наказ знаходиться на реєстрації в Мін'юсті і передбачає двоетапний зростання тарифів по 12%.

  "На виконання консолідованого фінансового плану" Укрзалізниці "на 2018 рік, затвердженого Кабміном, розробляється проект наказу про поетапну індексацію тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні в 2018 році, - повідомляють в компанії у відповідь на запит УНН. - Зараз відповідний наказ пройшов узгодження Міністерства інфраструктури, причетних органів виконавчої влади та знаходиться на реєстрації в Міністерстві юстиції. Проектом наказу передбачено провести індексацію тарифів на перевезення пасажирів в 2 етапи по 12%. Тарифи будуть проіндексовані у всіх категоріях поїздів і вагонів, крім вагонів 1-го класу поїздів Інтерсіті +, що курсують по території України ".

  При цьому тарифи на перевезення багажу та вантажобагажу зростуть удвічі. А нові тарифи на приміські перевезення будуть встановлені за погодженням з місцевою владою.

  На думку транспортного експерта Василя Шевченка, пасажири якихось видимих ​​змін в якості обслуговування не помітять.

  - Справа в тому, що економічні обгрунтування підвищення вартості перевезень не прив'язані до власних відчуттів людей, - каже експерт. - Зміни ціни перевезень без прив'язки до якості триватимуть до тих пір, поки "Укрзалізниця" залишається традиційним монополістом і поки перевізники не конкурують між собою. До речі, це питання можна було б вирішити, пішовши по шляху більшості пострадянських країн, де інфраструктуру залишили в комунальній власності, а власниками рухомого складу є приватні перевізники.

  На думку експерта, дізнатися про зростання якості перевезень буде нескладно: зростання якості автоматично веде до збільшення пасажиропотоку. Якщо ж зростання пасажиропотоку не відбувається, значить, якість поїздок пасажирів не влаштовує. І вони вважають за краще їздити на далекі відстані на ще більш незручних маршрутках чи приватних автомобілях. А це прямий шлях до нових збитків "Укрзалізниці" і чергового підвищення вартості квитків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми